adet gören varmı

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
arkadaşlar doğum yapalı 45 gün oldu adet görmedim sizdemi öylesiniz emziren annler olmazmış doğrumu acaba birde 40 çıkınca kırklanmakmı lazım bilginiz varsa paylaşırmısınız

• Konu Sahibi EU2
canım
benimde yarın cıkıyor kırıkım. dini olarak efet boy abdesti almak lazım. ama bunu dışındaki kırk tas su falan hepsi ritüel. adetten deyip yapıcaz bakalım yarın. yoksa şart değil bildiğime göre.

adet görme de kişiden kişiye değişiyomuş. kiminde kırk gün dolmadan kiminde kırk günden cok sonra.
keşke hemen olabilsek, eski düzenimize kavuşmuş oluruz...

• Konu Sahibi EU2
ben tam 32 gün sonra söle bişeyler gördüm.öle çok değildi ama anneme göre artık regl olmuştum.haftaya dr da konrolum var bakalım doktorumuz ne dicek.sanırım ben normal düzenime döndüm :)

• Konu Sahibi EU2
İyide zaten adetiniz devam etmiyormu sizin? Benim bugun 40. günüm ama hala azda olsa kanamam var. nası oluyo :uhm:

• Konu Sahibi EU2
bende kırkım çıkana kadar hafif kanamam devam etti.. sonra 46 günde felan kesildi.. 15 gün sonrada adet gördüm..kırkımın çıktığı gün kırk çıkarma yaptık adettendir diye.. 40 tane taş toplattılar eşime iyice yıkadık.. onları ve 40 buğdayı bir beze sarıp bebişlerin banyo suyunun içine koydular onunla bebişleri kırkladık yıkadık kalanıda ben yıkanırken baştan aşağı döktüm normal abdest ve gusülü alıp çıktım işde..adet yerini buldu sanırım ne bileyim..:))

• Konu Sahibi EU2
ben adet oldum kızlar hemde 39, günde yani kırkım çıkmadan
swetter canım o kanama adet kanaması değil lohusalıkla ilgili

adet kanaması kişiye göre değişiyor kimisi 6 ay sonra oluyor kimisi de benim gibi kırkı dolmadan

• Konu Sahibi EU2
benim doğumdan sonraki kanamam 25-26 gün sürdü.40.günümden sonra yine bi kanama başladı 5-6gün sürdü ama az az adetmi deyilmi anlamadım ama adet oldum heralde.

• Konu Sahibi EU2
en iyisi bir an önce olmak ama bende daha olmadım.
kişiy egöre değişirmiş.bizim bir tanıdık var 3 çocuğu var 2-3 şer yaş araları.hiç adet olmadan hamile kaldım:CüvCüv:,anlayamadım diyor.benneyaptımki

• Konu Sahibi EU2
benimde kırkım çıktı 5gün sonra adet oldum.çok yoğun bir kanama oldu bende

Walla ben hicbişi anlamadım bu işten :)
Bende 42. günümdeyim ama tam gaz dewam edio anlayamadım walla

bende şuan 44. günümdeyim daha adet olmadım. kanamam 20 - 25 gün sürdü. kırkıncı gün gusül abdesti aldım. bebişim yıkandı. kırk kaşık su dökündüm o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…