adet geçti kahverengi lekelenme de bitti.acaba!!!

arda_

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
475
1
Bugün adet görmem gerekiyodu ama 2 gün önce sadece lekelenme başladı.ben de adetim başlıyo sandım.yalnız ağır grip olduğum için ağrı kesici içtim ve ertesi gün ne ağrı ne adet yoktu.acaba aldığım ağrı kesici adetimin gününü sektirmiş mi oldu?yoksa ben hamiş mi oldum.iki gün önce 2 tane test yaptım birinde çok çok çok hafif var yok gibi bişi gördüm ama ikincisinde hiçbişey yoktu.şimdi lekelenme de yok.göğsüm çok büyüdü.belim ağrıyo.adet ağrısıda kalmadı.başka da belirti yok.yarın bi test daha alıp baksam mı?

Belirtiler hamiş olduğunu gösteriyor.. Ama istersen bi kaç gün daha bekle böylece daha rahatlarsın canım benim.. Allah ne istiyorsan onu verir inşAllah kendini strese ve olumsuz düşüncelere sokmayasın iyi düşün bitanem.. Haberlerini bekliyorum.. :)

Naptın cnm tekrar test yaptın mı haberlerini beklıyoz inşş hamilesindir...

evet hamielik beirtilerin var ama ben senin yeridne olsam bir iki hafta beklerim bak ben yaptim testi doktora gittim bir nokta görüyorum dedi iki hafta beklememiz lazim dedi...daha cok erkenmis..biliyorum beklemek cok zor ama ne yapalim...allahim tez zamanda yavrularimizi kucagimiza almayi nasip eder insallah

aslında ben de bişy sormak istiorum yardımcı olursanız sevinirim. ben buhafta yumutlama haftamdayım dün akıntım kahve - pembe arası bi şekilde geldi. bu sabahta baktım yine aynı şekilde. sizce ne kaynaklı olabilir. ilk defa oluyo çünkü şaşırdım:44:

kahve ve pembe lekelenme benim gebeliğimin ilk işaretiydi 2 gün böle sürdü.. Azar azar geldi ve 1 hafta bekledim test yaptım pozitif şimdi 1.5 yaşında oğlum :) Allah gönlünüze göre versin.. (Amin)

kahve ve pembe lekelenme benim gebeliğimin ilk işaretiydi 2 gün böle sürdü.. Azar azar geldi ve 1 hafta bekledim test yaptım pozitif şimdi 1.5 yaşında oğlum :) Allah gönlünüze göre versin.. (Amin)

birsey sorcam, adetin gecikmesinden kac gün böyle kahve lekelenmeler oldu? ve adet gecikinden ne kadar zaman süre bebisi karninda doktor gördü???

arkadaşlar beklettim kusura bakmayın.bugün okuldan gelir gelmez hemen test yaptım.gün içinde ağrım çok oldu ama bir türlü hastalanamadım.veeeee sonuç pozitif açıkcası ben de eşim de çok şaşkınız.çünkü gün sayma yöntemiyle korunuyoduk.ve ilk hamileliğim için çok uğraşmıştık çok güç hamile kalabilmiştim.ikinciye hamile kalabilmeyi hayal bile edemezken rabbim ihsan etti.ama şunu söylemeliyim er ya da geç rabbim ne zaman dilerse o zaman oluyomuş.şimdi bu duruma kendimi alıştırmaya çalışıyorum ve hala şoktayım.hamiş olmayı bekleyen arkadaşlar sakın dert etmeyin sabırla bekleyin.rabbim hayırlı zamanda hepinize hayırlısını ve sağlıklısını versin inşallah.benim minişi de sağlıkla kucağıma alayım inşallah.

Mrb arkadşlar benim son 4 aydır adetim 33 günde bir oluyor son adetim 22 şubat tarihinde oldum normalde ayın 25 de adet olmam gerekti olmadım ve 27 martta kan tahlili yaptırdım fakat negatif çıktı şuanda 36. Günüm ve adet olmadım sizce gebelik var mıdır? Test için erken mi yaptırdım? Adet gecikmesinin 1 hafta 10 gün arası geçmesi gereklimidir? Ne yapmam gerek cevaplarsanız sevinirim arkadaşlar bebeğimin olmasın çok ıstıyorum allah bütün olmayanlara nasıp etsın hayırlısı ıle..

bunu hic doktorun ile görüsdünmü???

Merhaba bayanlar
sen son adet başlangıcım 28 şubat ve hala adet olmadım. Yaklaşık 10 gündür kahveregni akıntı ve lekelenmeler var. Sebebi ne olabilir

Keske ılac ıcmeseydnz belrtıler cnku gebelık belrtılerı gıbı ama hyrlısı dıyelım bırde eczanedn test alana kadar kan yaptrn kesın ve net olsun cnku ben adetımn ustnden 17 gun gectkten snra kanda ogrendm ecnaye verdgm paralar da cabası :))

hamılelık 1 gunlk dahı olsa beta degerın dusukte olsa cıkar yanı adetın gectıkten sonra yaptrdın ve cıkmadysa yoktur bence bır dr a gorun baska bır sorun olabılır gecmıs olsun

birsey sorcam, adetin gecikmesinden kac gün böyle kahve lekelenmeler oldu? ve adet gecikinden ne kadar zaman süre bebisi karninda doktor gördü???

Kardeşim kusura bakma çoookkk geç oldu ama ben soruna cevap vereyim.. Oğlum şuan 3 yaşında.. gebe olduqumu şöyle öğrendim diyeyim kardeşim..
Son adet olduqum 2009 da 21 kasımda.. 2 gün kahverengi açık renkli sıvılar oldu.. Sonra ki ayı bekledim olmadım ve test yaptım pozitif çıkmıştı.. Doktora gittim ve ultrason sonunda 7 hafta 3 günlük olduqunu öğrendim.. Ne diyim Allah hak eden herkese nasip etsin..
Hakkını helal et Zilanur kardeşim..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…