Adet Gecikmesinden 4 gün sonra ovulasyon testi pozitif hamile olabilir miyim?

beyzaa1607

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2024
39
17
24
2 yıllık evliyim pcos var ovulasyon testi ile yumurtlama takibini yaptım ilk defa adetim 4 gün gecikti göğüs sızlaması ve beyaz akıntım var acaba mı diye düşünüyorum sizlerde böyle bir şey yaşadınız mı?

Eklentiler

• A3A48A92-57F3-4906-9B5E-FA9D226D0201.jpeg
    A3A48A92-57F3-4906-9B5E-FA9D226D0201.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 42
Erken gebelik değil ovulasyon pozitif çıktı resimde de eklediğim gibi 4 gün gecikti göğüs hassiyetim ve akıntım var gebelik testi yapmalı mıyım ovulasyon testinin bu kdr belirgin çıkması kafamı karıştırdı
Ovulasyon testi pikse genelde hamilelik oluyor İnsallah hamilesinizdir kac kere denedim hic pik yakalayamadim adetime yakin zaten hamile de degilmisim bence sabah bi test yapin gogus hassasiyeti zaten hamilelik belirtisi diyolar kasik agriniz varmi

Erken gebelik değil ovulasyon pozitif çıktı resimde de eklediğim gibi 4 gün gecikti göğüs hassiyetim ve akıntım var gebelik testi yapmalı mıyım ovulasyon testinin bu kdr belirgin çıkması kafamı karıştırdı
Evet gebelik testi de yapın tabii ki 4 güb gecikme olmuş çıkacaktır

Ovulasyon testi pikse genelde hamilelik oluyor İnsallah hamilesinizdir kac kere denedim hic pik yakalayamadim adetime yakin zaten hamile de degilmisim bence sabah bi test yapin gogus hassasiyeti zaten hamilelik belirtisi diyolar kasik agriniz varmi
Kaşık ağrısı vs yok sadece göğüs haysiyeti ve akıntı var ve aşırı duygusalım🙈pcos olduğu için gecikmeler oluyor yumurtlama takip amaçlı ilk defa ovulasyon testi denedim gecikmem de olunca pozitif aşırı belirgin olunca kafam allak bullak oldu

Kaşık ağrısı vs yok sadece göğüs haysiyeti ve akıntı var ve aşırı duygusalım🙈pcos olduğu için gecikmeler oluyor yumurtlama takip amaçlı ilk defa ovulasyon testi denedim gecikmem de olunca pozitif aşırı belirgin olunca kafam allak bullak oldu
Bence hamilesiniz insallah istediginiz gibi olur ☺️

merhaba önceki yorumları okudum benim de yaklaşık 16 gündür ov testim ya pik ya orta görünürlükte. bugün erken gebelik testi denedim bi şey göremedim. kan vermeli miyim sizce

X