Adet gecikmesi

gunibsoansi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2024
48
3
24
Iyi aksamlar adet gecikmesi yasiyorum amma hicbir belirtim yok tabi adet gecikmesinden başka. Normalde adetim 30-32 gunde bir gelir gecen ay ikisinde adet oldum bu ay 4 ü gelemeliydi hala gelmedi basina boyle sey gelibde hamile olan varmi
Kan verecek durumda deyilim bu gun iki test aldim yaptim pozitifmi bozukmu anlamadim🤕🤒
20241008_005337.jpg

Iyi aksamlar adet gecikmesi yasiyorum amma hicbir belirtim yok tabi adet gecikmesinden başka. Normalde adetim 30-32 gunde bir gelir gecen ay ikisinde adet oldum bu ay 4 ü gelemeliydi hala gelmedi basina boyle sey gelibde hamile olan varmi
Kan verecek durumda deyilim bu gun iki test aldim yaptim pozitifmi bozukmu anlamadim🤕🤒Eki Görüntüle 3487975
İdrar testiyle de takip edebilirsiniz kırık olduğu için test sonucunuzu bilemiyorum

İlk 5 dk icinde çıkan silik çizgide olsa pozitiftir
Sağlık ocakların da beta HCG yaptırılıyor yada kadın doğumdan randevu alın geciktiginizi söyleyin kan testi isteyin

Kan verecek durumda deyilim bu gun iki test aldim yaptim pozitifmi bozukmu anlamadim🤕🤒Eki Görüntüle 3487975
Nasil bir tesy pek anlamadim 2 cizgi var ama siz sabah ilk idrarinizla yapın daha garanti olur

Iki test yaptim ikisindede t cizgisi olmasi gereken yerden arkada cikti. Üstunu actigim zaman gorunuyodu. Yarin bi daha alip denerim
O sizin söylediğiniz çizgi t çizgisi değil çoğu testte oluyor ıslanınca ekstradan pencereden görünmeyen çizgi çıkıyor en sonda. Bende de çok oluyordu önemli olan pencereden görünen bir ikinci çizgi 🌸 umarım vardır ❤️❤️

Kizlar hala adet olmadim dün test yaptim neqatif cikti dayanamadim emin olmakcin doktora gitdim ultrasonda ustden bakdi hamile deyilsin dedi adet sokturucusu yazdi. Baska sehirdeyim en son ilişkim gecen ayin 30da oldu. Normalde yumurtlamadan 14 gun sonra adet geliyorsa simdi ben gecen ay yumurtlamadimı 😭😭😭😭🥺🥺🥺 yardim edin

X