Adet Gecikmesi

gunes_0

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2022
86
14
24
Arkadaşlar Merhaba,

6 Şubat'ta açık yumurtalik kisti ameliyati oldum. Oncesinde vajinumustum ameliyattan sonra cok şükür tamamiyla yendim, o günden sonra adetlerim devamli duzenli olarak geldi. Bebek isteğimiz var ve düzenli ilişki yaşadık. Bu ay adetim tam olarak 3 hafta gecikti. İdrar testi yaptim negatif, doktoruma gittim rahmin temiz kalinlasma var belki gebelikte olabilir dedi kan testi yapti o da negatif ama adetim ilk defa bu kadar gecikti dönemsel olabilir dedi ama neden bu kadar gecikme olabilir ki, daha sonra pozitife dönme ihtimali olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyorum 😪

Kanı ne zaman verdın 1-2 gun oncesıne verdıysen donmez ama 1-2 hafta olduysa gec dollenme olabılır

Cumartesi gunu vermiştim yani 2 gün önce. 1.2 değer üzerinde çıkarsa gel demişti ama negatif 1.2 cikti, adetin baslarsa gel hormon testlerine bakariz dedi. Sanırım adet olacağım ama niye olmuyor en azindan olsa da ben de ona gore davransam 😏

bu kadar gecikme normal degıl doktorunuz neden adet sokturucu vermedı ki bende bu aksam gititm beta baktı bırsey cıkmayınca progestan ıgne vurdu 3 ampul bırden mevsımsel yada stressel beklıyoruz ya olmaz ıcın ondan dolayı buyuk ıhtımalle

Benim de ilk defa 5 gün kadar gecikti bende erken gebelik testi olmak üzere 3 tane idrardan test yaptım kendim. Dünde kan verdim 0.3 çıktı yani negatif tamam da neden olmadığım beni endişelendiriyor. Yani ilaç içeceğim içemiyorum bitki çayı içeyim sökülsün diye diyorum gebelik mi diye onu da içemiyorum hiç bir stresimde yoktu sadece son adetim de son günüydü tampon kullandım o yüzden mi olmadı diye düşünüyorum da ne alakası var yani olmayınca da iyice şiştim ne adet belirtim ne de gebelik belirtim hiç biri yok şaşdım kaldım yani olmayınca strese girdim

Aynen bende öyle, bilmiyorum olacaksa ikisinden biri olsun hemen, önümüze bakalim 😃

Benim de ilk defa 5 gün kadar gecikti bende erken gebelik testi olmak üzere 3 tane idrardan test yaptım kendim. Dünde kan verdim 0.3 çıktı yani negatif tamam da neden olmadığım beni endişelendiriyor. Yani ilaç içeceğim içemiyorum bitki çayı içeyim sökülsün diye diyorum gebelik mi diye onu da içemiyorum hiç bir stresimde yoktu sadece son adetim de son günüydü tampon kullandım o yüzden mi olmadı diye düşünüyorum da ne alakası var yani olmayınca da iyice şiştim ne adet belirtim ne de gebelik belirtim hiç biri yok şaşdım kaldım yani olmayınca strese girdim

Z zeyyoo canim merhaba,
daha onceden bahsettigim gibi 3 hafta adetim gecikti, gecen hafta kan idrar testi yapmistik negatif çıkmıştı dun adet agrisi yasadim boyle 1 damla şeklinde kahverengi leke geldi. Sonrasinda yine beyaz akıntıya döndü adetim gelmedi normalde öyle olunca arkasindan hemen gelirdi. Simdi ne yapmam lazim sence neden boyle oldu ki?

Z zeyyoo canim merhaba,
daha onceden bahsettigim gibi 3 hafta adetim gecikti, gecen hafta kan idrar testi yapmistik negatif çıkmıştı dun adet agrisi yasadim boyle 1 damla şeklinde kahverengi leke geldi. Sonrasinda yine beyaz akıntıya döndü adetim gelmedi normalde öyle olunca arkasindan hemen gelirdi. Simdi ne yapmam lazim sence neden boyle oldu ki?
Ya adetin sökülemiyordur doktora gıt yada tekrardan kan ver bı emin ol gebelık için yine negatıf cıkarsa adet söktürücü caylar var sıcak su torbası faşan koy sıcak dus al gevsesın kasların bende progestan iğne oldum ama hala gelmedı adetım 3 haftaya gidiyorum

Ben hala olmadım darısı bana bende perşembe günü için kadın Doğumdan randevu aldım bende hem muayene olacağım hem de tahlil yaptıracağım

Kızlar bende hala olamadım. Adet gecikmesi sonrasında 3.gün test verdim negatif. İdrar testlerimde negatif. Hala bekliyorum beş gün oldu

X