Adet gecikmesi

sadeturkkahvesi12

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2021
30
20
Merhaba kızlarrrr Adetim çok düzenli olmasına rağmen beş gün oldu gelmedi geçen hafta mantar olduğum için fitil kullandım bir hafta boyunca. Kasıklarımda aşırı batma göğüslerde dolgunluk ısı artışı vb şeyler oldu ama hiç adet öncesi rutin belirti ağrı şişkinlik falan yaşamadım yumurtlama döneminin sonunda korunmasız bi ilişkim olmuştu iki defa test yaptım ama negatif. Böyle bir durum yaşayan oldu mu acaba adetim fitilden dolayı mı gecikti ama daha önce iki kere daha fitil kullandım hiç gecikme yaşamamıştım çok batma var kasıklarımda maalesef(korunmasız ilişkim ilk defa oldu iki senelik evliyim ilk defa korunmadığımız için mi gecikme yaşıyorum acaba)

Son düzenleme:
Atlamışım orayı, özür dilerim.
Muhtemelen mantar ve ilaç kaynaklı gecikme olmuştur o zaman, çok ağrı kesici içtiğim ay benim regl gecikiyor mesela birkaç gün
Estağfirullah . İşin garip gelen tarafı normal döngümde bile ağrım şişkinliğim çok olur hiç birisi yok yani gecikti ama hiç sıkıntım yok kasık batması hariç geçen ay da çok az adet görmüştüm danıştığım kişiler hep hamile olabilirsin falan demişti çocuk düşünmediğim halde üzüldüm biraz açıkçası negatif çıkmasına

Fitilden dolayı döngünün bozulması normal, şişkinlik falan her ay değişiyor aslında. Ben tüp bebekle anne oldum, öncesinde tam 25 ay test yaptım. Her ay belirti değişiyor inanın, bir de kafaya hamilelik fikri girince insan en ufak bir şeyi bile belirtiye yoruyor.

Ayy evet ya kafam sürekli orada iki senelik evliyim zaten daha ilk kez korunmasız olarak denemiştik mantıklı düşününce olmayacağı belliydi ama kendimi kandırdım sanırım birazda. Teşekkür ederim bu arada

Rica ederim, hiç belirti aramayın. Kafaya takınca olmuyor inanın, boşu boşuna dertlenip hayatın akışını kaçırmaktan başka işe yaramıyor.

Allah gönlünüzdekini tez zamanda nasip etsin inşallah

Benimde kafam allak bullak ayni durama yakin benimde adetim 3 gun oldu yok dun test yaptim cikmadi en iyisi kan vermek saglik ocagina git kan ver bence

Benimde kafam allak bullak ayni durama yakin benimde adetim 3 gun oldu yok dun test yaptim cikmadi en iyisi kan vermek saglik ocagina git kan ver bence
Canım benim de şuan gecikmenin 4.gunu bende bugün sabah yaptım ve koskocaman negatifi gördüm 2-3 gün sonra bir daha test yapicam o da negatif çıkarsa şayet, artık dooooğru doktoruma gidicem. Bizde 8 aydır korunmasız deniyoruz ve olmuyor. Artık vardır Rabbimin bir bildiği diyorum napiyim

Şuan durumumuz o kadar benzer ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…