Adet gecikmesi ve negatif testler.. kafam çok karışık

tirami_su

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2024
85
34
31
Adetlerim düzenlidir. 26-27 günlük bir döngüm var. Geçen ay yani temmuz 20 de sancısız çok az lekelenme başladı. Normalde aynı gün en fazla ertesi gün kanama başlar ama 3 gün sonra yani ayın 23unde sancılı kanama başladı. Hangi tarihi baz alayım bilmiyorum. 20 sini baz alırsam 6 günlük gecikme var. 23 desem 3 gün... Buna rağmen testler negatif. Pozitif görmeden doktora gitmek istemiyorum. Konu hakkında yorumlarınızı merak ediyorum. Benim gibi gecikmesi olup testi negatif çıkanlar varsa dertleşelim.

Şimdi geçen aya göre 20sinde başlamış regliniz lekenme de olsa 20sini baz almanız gerekecek.

Anladığım kadarıyla bu ay geciktiniz. Tam olarak adet gününüz neydi ? Belki geç döllenme vs filandır, en son ne zaman test yaptınız?

Şimdi geçen aya göre 20sinde başlamış regliniz lekenme de olsa 20sini baz almanız gerekecek.

Anladığım kadarıyla bu ay geciktiniz. Tam olarak adet gününüz neydi ? Belki geç döllenme vs filandır, en son ne zaman test yaptınız?
Ben mesajınızı görmemişim. Bildirim gelmedi. 20sini baz alacak olursam 15 ağustosta olmam gerekiyordu. 26 ağustosta kan testi verdim negatif

X