adet gecikmesi ve kahverengi leke

nisan2011

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2011
17
1
merhaba arkadaslar..byın 15 inde adet olmam gerekiyordu.5 gün geçti hala yok kanamam.kahverengi lekelenmelerim var.bugün eczaneden test aldm negatif çıktı.ilk defa bu ay korunmadık.kan testi yaptıracağım yarın.basına gelen varmı böyle.?testte çıkmayabilir diyorlar doğrumu?:KK43:

Merhaba canım adetın 5-6 gun gecmıs belkı tutunma kanaması olabılır ama sen yınede bır kan testı yap kesın cozum verır. cunku bazen yerlesme sanıp reglı baslangıcıda olabılıyor allah gonlune gore versın ınsallah hamıssındır :)

merhaba arkadaslar..byın 15 inde adet olmam gerekiyordu.5 gün geçti hala yok kanamam.kahverengi lekelenmelerim var.bugün eczaneden test aldm negatif çıktı.ilk defa bu ay korunmadık.kan testi yaptıracağım yarın.basına gelen varmı böyle.?testte çıkmayabilir diyorlar doğrumu?:KK43:
merhaba ben geçen ay benzer bir durum yaşadım.kan testi yaptırdım beta hcg 29 çıktı.yani çok düşük..doktor bebek tutunmaya çalışıyor dedi.ama 2 gün sonra kanamam başladı ve bebek düştü.benimki kimyasal gebelikmiş.inşaallah seninki öyle değildir. tek çaresi istirahat.bu ay yine 5 gün gecikti şimdi kahverengi akıntım var.ama hamile olduğumu sanmıyorum.Allah hayırlısını nasip etsin.selamlar...:KK61:

X