adet gecikmesi olmadan ultrasonda gebelik görünürmü ?

RapX

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2011
14
0
mrb arkadaslar ben bu ay tam yumurtlama dönemime denk getirerek eşimle ilişki yaşadım doktora gittim baska bir rahatsızlıgım için gitmişken sordum ultrasonla baktı gebelik görünmüyor dedi ama adet gecikmesi olmadı adetime 6 gün var içimdede bi umut var sanki varmıs gibi sizce kan testi yaptırsam adet gecikmesi olmadan gebelik saptanırmı ?

benim bildigim kadariyla bir kaç gün geciktikten sonra testi yaptirmalisin

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim beklicez artık ne yapalım..

mrb arkadaslar ben bu ay tam yumurtlama dönemime denk getirerek eşimle ilişki yaşadım doktora gittim baska bir rahatsızlıgım için gitmişken sordum ultrasonla baktı gebelik görünmüyor dedi ama adet gecikmesi olmadı adetime 6 gün var içimdede bi umut var sanki varmıs gibi sizce kan testi yaptırsam adet gecikmesi olmadan gebelik saptanırmı ?

iyi geceler arkadaşım eğer geç döllenme olmadıysa kan testinde çıkacaktır ama ultrasonda görünmez bence keseyi bile neredeyse 5 yada 6 haftalıkken görüyor dr benim adetime 4 gün kala idrar testinde çıkmıştı evde yapılan yani kanda %90 çıkar hakkında hayırlısı olsun dilerim sende hamişsindir..:KK49::KK49:

inşallah içim kıpır kıpır ama yinede çok ümitlenmek istemiyorum sonrasında hüsran oluyor genelde. çok teşekkür ederim o zaman hemen bir kan testi yaptırıyorum yardımın için çok sağol :))

kan testinde çıkar ama idrarda çıkmaz.Bence merak içinde bekliyeceğine hemen git bir kan testi yaptır.İnşallah istediğin olur.

Konu içeriği nedeniyle "Jinekoloji" başlığına taşındı.
Konuları lütfen ilgili başlıklara açmaya özen gösterelim.

X