Adet gecikmesi idrar negatif

zeyyoo

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2024
452
185
25
Merhaba kızlar 8 gün gecikmem var 5. ve 7. Günde idrar testi yaptım negatif çıktı ikisindede kan vermedi 8-9 aydır korunmuyoruz eşimdede bendede bir sıkıntı yok bu durumda olup hamile oldugunu öğrenen oldumu yoksa olsa idrarda çıkar mı diyorsunuz bu arada erken gebelik testi ikiside yaptığım

Kan ver kesin sonuç

1 haftalalik gecikmede varsa çıkardı aslında. Yine de kan ver için rahat olsun

canım aynı durum bende de var 3 4 gün gecikti testler negatif ,kan ver bence geç döllenmeyse bile kanda belli olur heralde bende biraz daha bekleyip kan vermeyi düşnüüyroum

10. Gun kan verdım ama yok desı doktor 18. Gunum hala olmadım 10. Gun progestan iğnede oldum adet sokturucu olarak ama yok hala
benimde kan testim negatif geldi 7 gün oldu hala yok yarın doktoruml görüşcem bakalım daha önce hiç gecikmem olmamıştı

benimde kan testim negatif geldi 7 gün oldu hala yok yarın doktoruml görüşcem bakalım daha önce hiç gecikmem olmamıştı
19. Gunumde oldum sonunda artık afedersiniz ama az geliyor yanı gec oldugum için fazla gelır dıye dusunuyordum ama bu ay iyice herkesın dengesı sastı gibi duruyor mevsimsel herhalde

19. Gunumde oldum sonunda artık afedersiniz ama az geliyor yanı gec oldugum için fazla gelır dıye dusunuyordum ama bu ay iyice herkesın dengesı sastı gibi duruyor mevsimsel herhalde
neden oldu bende anlamadım kime sorsam gecikmiş. bu sabah doktoruma kontrole gittim, yumurtlama gecikmiş yeni başlamış, çatlatma iğnesi verdi eczanede yaptırdım hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…