Adet gecikmesi dışında hamile olduğunuzu anladınız mı?

Astalavistabeybigg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2021
29
33
28
Kızlarım selam. Bilen bilir. Bebek istiyoruz. Daha önce tüp bebek denemiştik fakat olmadı. Şimdi size sorum şu. Adet gecikmesi dışında kendinizde bi farklılık oldu mu? Neler hissettiniz? Bugün gecikmemin 3. günü. Sabah test yaptım. Belli belirsiz çok minnak bi çizgi var. Belki test yanlıştır diye umutlanmak istemiyorum. Çünkü sonrasında hayal kırıklığı çok zor oluyor. Birkaç gündür inanılmaz sık tuvalete gidiyorum. 1 bardak çay içsem 5 kere tuvalete gidiyorum. Normalde günde 5 kere gitmem. Ve reglime dair hiçbir belirtim yok. Geçen ay 10 gün geciktim. O yüzden bütün günler birbirine girdi. Yumurtlama vs hepsi karıştı. Ondan dolayı hesaplama da yapamıyorum. Sürekli uykum var 1 haftadır. Normalde gece 1 den önce uyumayan ben saat 9 da gidiyorum. Ve buna engel olamıyorum. Namaz kıldıktan sonra dua ederken gözlerim gidiyor. Bugün garip bi şekilde bi üşüyorum bi yanıyorum. Ama genelde üşüyorum. Kasık bölgemde hafif baskı var. Arada bi batıyor gibi. Göğüslerimde hassasiyet vs yok. Ve dün akşam bu sabah saatlerinde mide bulantısı oldu. Öyle yoğun bi bulantı değil. Bi yokladı geçti. Bilmiyorum psikolojik mi. Tecrübelerinize ihtiyacım var. Çok istiyorum. İnşallah hamileyimdir.

Son düzenleme:
Regl gecikmesi dışında tek belirtim mide bulantısıydı. Sabah çok erken saatte ya da gecenin bi vaktinde kusacak gibi bulantım oluyordu. Onun dışında hiçbir belirti yaşamadım. Aynı sizinki gibi bende de göğüs hassasiyeti falan yoktu. Umarım hamilesinizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…