adet gecikmesi, ACİL

canim inan cok sevindim.
bu mucize gibi bisey dimi. ama lutfen dikkat et ben 3 dusuk yasadim
suan hamile kalamiyorum cok dikkatli ol.
agir kaldirma esinle bi sure beraber olma.
bazi yenmemesi gereken gidalar var arastir ve yeme.
muhakkak kan pihtilasmasi testi yaptir.
kan pihtilasmasi varsa bebek dusuyor.
keske biri bana bunlari hep anlatsaydi. basima 3 kez geldi arastira arastira ancak
bu kadar bilgi edindim canim. zaten bunlara sadece 3 ay dikkat edince bebegini kurtarirsin canim.
bogurtlen, balik,(bazi turleri), yesillik, kiraz, telsiz telefonlari, radyasyon, bide bi sure bilgisayar.
gercekten canim 3 dusuk yasadim hepsinde bisey ogrendim.
simdi pismanim keske eve temizlikci cagirsaydim, calismasaydim
surekli istirahat etseydim falan gibi seyler soyluyorum ama oldu bi kere
cunku kimse bana boyle anlatmadi hic. Allah kucagina almayi nasip etsin

çok sevindim buse 76,ne kadar şanslısın,ilk gebeliğin mi?ALLAH C.C. hayırlı ve sağlıklı olarakkucağına almayı da nasip etsin inşallah,darısıbaşımıza,bizim için e dua et olur mu?

Selam busecim, maşallaaahh, Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin, darısıda bizlere olsun inşallaaaahhh. Sanırım bu başlık altında heyecanını yeterince paylaşamadın istersen bir de şuraya yaz bence eminim heyecanını daha güzel yaşayacaksın, yeni hamiş arkadaşlarla birlikte:))

Duyuru : Bende hamileyimmm - Kadınlar Kulübü

arkadaşım maalesef evde yaptığım testler negatif ve halaa regl olmadım ve belirtisi de yok öff napcam yaa

Bu arada buse_76 senin adına çok sevindim, hayırlısıyla kuğağına da alırsın inşallah, darısı tez zamanda başıma inşallah canım

Kızlarrr kimse yok mu? Bugün 46. günüm dünkü test negatifti senağlama, hamilelik olsa şimdiye çıkmaz mıydı?

kanda yaptır testi varsa zaten kesin çıkar yada bayram sonuna kadar bekle sonra tekrarla inşallah hamilesindir

normalde adetlerim geç olur ama bu denli gecikmemişti daha önce. dün 45. günüydü hamileysem çıkar herhalde diye evde test yaptım negatif çıktı. Bilemiyorum kanda pozitif çıkma ihtimali olabilir mi?:uhm:

varsa kanda kesin çıkar ama bazen gecikme olabiliyo sen gene içinin rahat etmesini istiyosan kan testi yaptır doğru sonuç kesin çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…