adet gecikmesi, ACİL

violet78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2008
49
0
Merhaba arkadaşlar,

18 Ekim son adet tarihim, adetim bittikten sonra 5 gün kadar da kahverengi akıntı oldu. Geçen ay klomen kullandım bu ay kullanmamıştım. normalde düzensizdir adetlerim ama bu sefer çok geçikti :KK43: Hala da adet olmadım ve korkuyorum. Ne yapmalıyım :uhm: Böyle bişey başına gelen var mı?

canım neden korkuyorsun anlayamadım?bi test aldım evde yapabilrsin sonuç neyse doğru çıkar.çünkü baya geçmiş reglinden.bide eğer stres yapıyorsan strestende gecikiyor olabilir.inşalah hamişsinidr ii haberlerini alırız.

Pembe Pantercim, korkum şu; bi önceki ay da kullandığım klomen kist yapmış olabilir mi diye, çünkü doktor kontrole gerek duymamıştı sadece progesteron tahlili yaptırmamı söylemişti. Sonuçta da 30. günü regl olmuştum zaten ama bu ay niçin bu kadar geçikti anlayamıyorum, hamile olsam az çok belirtim olurdu diye düşünüyorum ama belirtim de yok. Test yapmaya cesaretim de yok açıkçası, karmakarışık duygular içindeyim yani şu an :KK43:

arkadaşım bende klomen kulandım dr gitiğimde kist oluşmuş dedi ve halada regl olmadım ve 11 gündür gecikmiş

doktor kisti tedavi etti mi? regl olmamanın dışında başka ne gibi belirtilerin oldu? ağrı, akıntı...?

Benimde bugün 41. gün sabah ateşimi ölçtüm 36.8 (adet olacağım günler 36.4'e düşer normalde), birkaç gün önce olan adet belirtilerim giderek azaldı. Şu an sol kasığımda çok hafif bi hassaslık var. Ve bugün kendimi çok halsiz hissediyorum. 39. gününde evde idrar testi yapmıştım negatif çıkmıştı. O nedenle bu gecikme neyin nesi bilmiyorum :KK43:((

canım bence büyük ihtimalle hamilesin bence bir test daha yap belki geç döllenme olmuştur.......

ah canım keşke hamile olsam ne çok isterdim ancak bu ay bende yumurtlama gerçekleşmedi sanırım çünkü normalde hep o dönemde ağrım ve yumurta akı şeklinde akıntım olurdu, bu defa hiçbişey olmadı. Acaba böyle olup da hamile olduğunu sonradan öğrenen var mı? Bi de geç döllenme diye birşey varmış nedir anlamadım

canımcım belirtilere çok takılma herkezin bünyesi farklıdır herkez aynı belirtileri yaşayacak diye bir durum söz konusu degil geç döllenmede adetine yakın bebegin sana tutunduysa leke gelip devamıda gelmezse geç döllenme olmuş oluyor adetinden biraz zaman sonra gebelik görülüyor inşallah hamilesindir canım ama bu kadar endişen varsa doktora git osana daha yardımcı olucaktır

arkaaşim benimde bugün sol kasıgimda çok hafif bir ağrı var ama herhangi adet belirtisi yok

merhaba arkadaşlar benim adetimin 45 günüydü bugün dr gittim kan testi istedi kanda gebelik çıkti 2 haftasıymış değerim 416.70 15 günluk gebeyım darısı başınıza çok mutluyum

gözün aydın canım hayırlı olsun bebeğin allah analı babalı büyütsün darısı bebek isteyenlere bize dua et canım olurmu

X