Adet gecikmemin 3. günü testim silik pozitif fikrinize ihtiyacım var 💜

posetlikumanda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
5
2
30
Herkese merhabalar,
Ortalama 25-28 günde bir düzenli adet döngüm var. Takvimime göre bugün 17. ovülasyon günüm ve adetim 3 gündür gecikti. Testim bu şekilde görünüyor her sabah ilk idrarla düzenli olarak 3 gündür yapıyorum. Sizce doktora gitmek için birkaç gün daha beklemeli miyim.. Kafam çok karışık, planlı bir gebelik değildi sanıyorum bu yüzden gerginim. Düşüncelerinizi merak ediyorum

Evet hmilesiniz))

Selamlar Son adet tarihim 24 Temmuzdu, takvime göre bu ay 17 Ağustos tarihinde olmam gerekiyordu, hala bir adet belirtisi yok testler bu şekilde çıkınca ne hissetmeliyim bilemedim
Ayy seninle aynı adet tarihlerimiz benimde 18indeydi adet başlangıcı,beta verdim çok şükür hamileyim sizce beta ve diğer degerlerinize de baktirin.

Selamlar Son adet tarihim 24 Temmuzdu, takvime göre bu ay 17 Ağustos tarihinde olmam gerekiyordu, hala bir adet belirtisi yok testler bu şekilde çıkınca ne hissetmeliyim bilemedim
Şuan 4 haftalik kalp atisi icin erken ben 4.haftada kese 6.haftamda kalp atisini duymustum suan icin bence sadece bi kan verip betaya baktırın duruma göre kalp atışı için gidersiniz tebrik ediyorum sağlıcakla kucaklayın

Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için Testler silik çıkınca sanıyorum yeterli bir hcg oluşmadığını düşünerek olayın ciddiyetinin farkına varamamıştım Yorumunuz beni heyecanlandırdı en yakın zamanda bi kan vereyim öyleyse

Ayy seninle aynı adet tarihlerimiz benimde 18indeydi adet başlangıcı,beta verdim çok şükür hamileyim sizce beta ve diğer degerlerinize de baktirin.
Çok tebrik ederim Testin silik görünmesi kan vermemi engelledi sanıyorum, düşük çıkarsa takip etmek gerekecek stres olacağım diye düşününce erteledim... Sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim

Benim testime göre sizinki hiç silik değil ben buradayım diyor 13 beta ile öğrenmiştim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…