Adet düzensizliği

ebrusahinnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2023
1
1
19
Merhaba Arkadaşlar 3 aydır evliyim ve ilk ay adetim gayet normal oldu fakat sonraki aylar düzensizleşti 2 aydır eşimle çocuk istiyoruz sürekli deniyoruz ama olmadı adetim en son 27 ekimde olmuştum şuna olmuyorum test yapıyorum ve negatif çıkıyor adet belirtim de yok yaşayanlar yada bilenler bilginiz varsa yazın pliis

Merhaba Arkadaşlar 3 aydır evliyim ve ilk ay adetim gayet normal oldu fakat sonraki aylar düzensizleşti 2 aydır eşimle çocuk istiyoruz sürekli deniyoruz ama olmadı adetim en son 27 ekimde olmuştum şuna olmuyorum test yapıyorum ve negatif çıkıyor adet belirtim de yok yaşayanlar yada bilenler bilginiz varsa yazın pliis
İlk zamanlarda bazı ilişkilerde düzensizlik oluyor diye biliyorum fakat doktora görünün isterseniz pcos falan olmasın

Doktora git o sana yardımcı olucaktır.

Adet günümden iki gün sonra korunmasız ilişkiye girdim sonrada kahverengi akıntı başladı şuan adet günüm ve sümüksü pembe akıntı gibi aralıklı damla oluyo lütfen yardımcı olur musunuz

X