Adet düzensizliği

zelihaaa01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2022
45
4
26
Merhaba arkadaşlar ben genelde hep adet düzensizliği yaşayan biriydim zaten ama doğumdan sonra oğlum 2 yaşında yani 2 yıl olacak neredeyse adetlerim 20 güne bir geliyor ve kanamam değişik aslında duzensizlikten kastım az geliyor ve çamurlu pıhtı gibi böyle küçük küçük kahve gibi neden oluyor acaba bir hastalık işareti mi aranızda böyle kanaması olan varmi? Bu arada oğlum da 4 yıldan sonra oldu zaten yani hep bir kadın hastalıkları ile sıkıntı yaşıyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim

Bir doktora görünseniz iyi olur. Doğumdan sonra kist oluşmuş olabilir. Tam olarak sökülemiyor da olabilirsiniz. Buradan kimse tam olarak bu yüzden oldu diyemez. Vakit kaybetmeden bir doktora görünün

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4.5 ay önce ülke değiştirdim ve baştaki iki adetim de çok düzenliydi 28 günde bir oluyordum. Son 3 reglim ise tamamen anlamsız ve birbirinden farklı. 10 aralıkta yaklaşık 1 hafta süren çamur ve pıhtılı bir kanamam olmuştu. 23 gün sonra hiç beklemediğim anda bir sonraki reglim başladı başta rengi açık gibiydi ama sonra inanılmaz yoğun şekilde takip etti gün içinde 4 5 kez pedi neredeyse tamamen dolduracak kadardı ve 4.günün sonunda bitti. Şimdi normalde eski düzenime göre dün regl olmam gerekiyordu. Göğüs hassasiyetim de var ama hâlâ başka hiçbir iz yok. Son cinsel birlikteliğimi 6 ekimde yaşamıştım o yüzden geldiğimde ve bu düzensizlikler ilk başladığında hamile miyim acaba diye düşündüm ama kaç kez test yaptım hatta biri o yoğun reglimden birkaç gün önce ve yine negatifti sizce bunun sebebi nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…