Adet düzensizligi yumurtama hesapliyamiyorum

isimsiz28

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2023
16
1
26
Kizlar merhaba ben dogum kontrol hapini biraktigim dan beri adet düzensizligi yasiyorum ve antibiyotik kullandim . Gecen ay adetim 05.04 de geldi bu ay 13.05 de geldi benim bu ay yumurtamam nezaman? Her 28 günde gelen 14.günden sonra diyorlar 30 güne 16. gün deniliyor 35 güne gelen 35-14=21 deniliyor benim iyice kafam karisti.Ovulasyon testi de yapiyorum ama nezaman dan sonra yapmaliyim.

ovulasyon testi kullanmaz mısınız?

Kullaniyorum ama bu ay nezaman kullanmam gerektigini bilmiyorum
Adetiniz biter bitmez ovülasyona başlayın hiç bilmediğiniz için, ben mesela adetim bitti 10. Gün başlıyorum bilmeme rağmen çünkü regli 3 ileri 5 geri vs gittiği için ovülasyon da değişiklikler olabiliyor

Ben de ilk kez adet düzensizliği yaşadım meğerse pcos varmış adetten sonra başladım 16. Gün pik olur sanıyordum meğerse benim de 19. Gün pik oldu 20. Günde baya belirgindi bu arada adetini 1. Gün olarak say. O günleri ve sonraki günleri değerlendirdik. Sonuç bekliyoruz bakalım bir de soğan kürü kullandın mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…