adet düzensizliği ve sporla başlayan lekelenmeler

begovic02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2016
67
20
arkadaşlar merhaba. ben 20 yaşındayım bakireyim. kendimi bildim bileli adetim düzensiz. bi kaç kez doktora gittim ancak genetik olduğunu söyledi hiç bir sorunum çıkmadı. ancak şöyle ki bu ay yine olamadım ama diyet ve yürüyüşle kilo vermeye başladım. o zamandan beri de ilk başta akıntılarım pembemsi kanlı oluşmaya başladı. arada çamur gibi akıntı oldu. bugünde peçeteye gelen nokta şeklinde kanla karşılaştım iki kez. tabi her gün olmuyor akıntılar ve sadece yürüyüş esnasında oluyordu. ancak bugün nokta şeklinde olan akşamda oldu. sizce nedendir? sporla diyetle alakalı olabilir mi? başladığımdan beri bu sorun var çünkü. daha önce daha ağır egzersizler yapmama rağmen olmamıştı. acaba tüylerimi jiletle temizlediğim için sertler ve onlar tahriş mi yaratıyor veya bir şekilde kızlığıma zarar vermiş olabilir mi lütfen yaşayan veya bilen varsa cevaplarınızı bekliyorumm.

Jiletle temizlediğinden dolayı öyle olmuştur. Benim temizlemediğim sıralarda bile kıllardan dolayı küçük damlalarım geliyordu. Ancak düzensilziğini başka doktorla görüşmelisin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…