Adet Düzensizliği adet görememe

Buseturan

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2023
10
2
26
Herkese selam 24 yasındayım ve hayatım boyunca bu sorunla hep mücadele ettim yılda 1 / 2 senede 2 kere kendiliğimden adet olamıyordum sadece ilaç kullanmam gerekiyordu arkadasım bir macum kullanmış ve polikistik gebe kalamama ve adet düzensizliklerini bunun sayesinde çözmüş
Adı Hayıt macunu sorun yaşayanlar bir araştırsın baksın bursa narlıdere organik diye bir ınstagramları var tüm bilgileride oradan alın bence paylaşmak istedim

Herkese selam 24 yasındayım ve hayatım boyunca bu sorunla hep mücadele ettim yılda 1 / 2 senede 2 kere kendiliğimden adet olamıyordum sadece ilaç kullanmam gerekiyordu arkadasım bir macum kullanmış ve polikistik gebe kalamama ve adet düzensizliklerini bunun sayesinde çözmüş
Adı Hayıt macunu sorun yaşayanlar bir araştırsın baksın bursa narlıdere organik diye bir ınstagramları var tüm bilgileride oradan alın bence paylaşmak istedim
Merhaba ne kadar süre kullanmıs acaba siz de basladınız mı

Merhaba ne kadar süre kullanmıs acaba siz de basladınız mı
Hayır başlamadım ama bir kaç ay sanırım satıcıları biyolog kür hazırlıyolar ve ne ladar zaman kullanılması gerektiğini takip ediliyor bence bilgi almaya değer ben klomen kullandım şimdi test için bikaç hafta bekleyeceğim bu yüzden kullanamadım bakalım bende kullanmak istiyorum ama

X