Adet döngüsü kısa olup hamile kalanlar

papatya0910

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2023
324
103
27
Arkadaslar ben 6 aydir evliyim hic korunmadik esimde bende. Istiyo olmamiza rağmen henüz hamile degilim. Kafami kurcalayan bisey var benim adet döngüm 24 gün sürüyor yani temiz kalma sürem 17 gün 1 hafta adet dönemi mi de hesaba kattigimda 24 gün oluyor. Bazi doktorlar normal diyor ama benim icim rahat degil. Benim gibi olup hamile olanlar var mi ? Yardimci olursaniz cok sevirim. Cok kafam karişik

Arkadaslar ben 6 aydir evliyim hic korunmadik esimde bende. Istiyo olmamiza rağmen henüz hamile degilim. Kafami kurcalayan bisey var benim adet döngüm 24 gün sürüyor yani temiz kalma sürem 17 gün 1 hafta adet dönemi mi de hesaba kattigimda 24 gün oluyor. Bazi doktorlar normal diyor ama benim icim rahat degil. Benim gibi olup hamile olanlar var mi ? Yardimci olursaniz cok sevirim. Cok kafam karişik
Merhabalar durumunuzla ilgili en iyi yanıtı Dr verebilir..hormon tahlillerinize bakılmalı eğer bir sorun görünmüyorsa o zama bir sorun yoktur demek ki..önemli olan yumurtlama oluyor mu? Kaçıncı gün, sonrası rahim kalınlığı biz nasıl ilerliyor..tabiiki her ay değişebilir fakat bunlara bakılarak kesin bir sorun olmadığı tespit edilebilir içiniz rahatlar...mümkünse tek bir doktorla yetinmeyin hamilelik düşünüyorsanız..

Gecen adet dönemimde gittim doktora hormon tahlillerin normal dedi sadece D vitamini eksikligin var dedi ve folikasit le birlikte vitamin ilaclarina baslamami istedi. Cok istiyoruz esimde bende simdi adetime 3 gün var sol kasigimda agri var bi umut bekliyorum

Ben de 23 günde bir regl oluyorum. Yaşım 35 eskiden 28 günde bir oluyordum doktorum yumurta rezervimin azaldığını söyledi amh değerim 0,28 çıktı.
En son 3 martta regl oldum ve daha 3 hafta bile olmadan hamile olduğumu öğrenmiş oldum. Beklenen adet günüm yarın idi. Beta hcg 56 çıktı

Ben de 23 günde bir regl oluyorum. Yaşım 35 eskiden 28 günde bir oluyordum doktorum yumurta rezervimin azaldığını söyledi amh değerim 0,28 çıktı.
En son 3 martta regl oldum ve daha 3 hafta bile olmadan hamile olduğumu öğrenmiş oldum. Beklenen adet günüm yarın idi. Beta hcg 56 çıktı
inşallah hayirla kucagina alirsin. Icime umut oldun insallah bende görürüm o günleri. Biliyorum daha cok yeni evliyim ama böyle olunca sanki bi sorun varmisda olmuyomus gibi hissediyorum.

X