Adet dönemi migreni yaşayan hamileler,hamile olduğunuz ay adet migreni yaşadınız mı ?

Lambayapufde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2020
1.162
1.681
31
Merhaba hanımlar
Sizlere bir sorum olacak.Adet döneminde migren yaşayan anne veya anne adaylarına sorum.Hamile kaldığınız ay adet dönemi zamanında migren atağı yaşadınız mı ?
Yani normalde adet migreniniz varken hamile olduğunuz ay migren atağınız gelmedi mi ? Yoksa geldi mi ?

Merhaba hanımlar
Sizlere bir sorum olacak.Adet döneminde migren yaşayan anne veya anne adaylarına sorum.Hamile kaldığınız ay adet dönemi zamanında migren atağı yaşadınız mı ?
Yani normalde adet migreniniz varken hamile olduğunuz ay migren atağınız gelmedi mi ? Yoksa geldi mi ?
Bu sorunun cevabını ben de çok merak ediyorum her adet dönemi gözüm kör olana kadar migren ağrısı yaşıyorum sadece bu ay olmadı ümitlendim ama maalesef değilmiş 🥹 şimdi ovülasyon dönemindeyim 3 gün başım ağrıdı yeni geçti

Merhaba hanımlar
Ben yaşadım. Hâlâ da oluyor baş ağrım.aynı adet dönemi gibi baş ağrısı yaşadım gebe kaldığım ay

X