Adet dısı kanama

bebisimolsun2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2022
94
23
27
Kızlar adetim biteli 11 gün oldu dün kahverengi şekilde akıntım olmustu bugunde kana dönüştü orkidi batırmıyor ama lekelenıyor peçeteyle silince geliyor birde çişimi yapınca çişimle cıkıyor sebebi ne sizce yaşayan varmı acile gitmeyi düşündüm randevum 8 eylülde korktum açıkcası

Kızlar adetim biteli 11 gün oldu dün kahverengi şekilde akıntım olmustu bugunde kana dönüştü orkidi batırmıyor ama lekelenıyor peçeteyle silince geliyor birde çişimi yapınca çişimle cıkıyor sebebi ne sizce yaşayan varmı acile gitmeyi düşündüm randevum 8 eylülde korktum açıkcası
Yumurtalama döneminde ara ara kanama veya lekenmeler olabilir. Şu anda yumurtladığınızı tahmin ediyorum.

İçiniz rahat olsun diye yine de gidebilirsiniz

Ama adet gibi kanamamı hissediyorum ama adet yogunlugunda değil anlayamadım dün yaptığım ovulasyon la bugunki bole
Kanamayı hissedeceğin bir seviyede ise mutlaka doktora görün, benim ki sadece bildiğim bir tahmin, farklı bir sorunda olabilir. Dikkat et
Dünden beri var kahveringi akıntı ile başladı smdi kanamaya dondu ama bir orkidi doldurmaz gelen kanama iki gündür randevu aldım 8 eylüle bekliycö onu agrım falan yok

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    158,9 KB · Görüntüleme: 23
X