Gebeliğe Hazırlık Adet bittikten sonraki kasik ve bel ağrısı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Tem13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2018
145
63
31
Iyi akşamlar hanımlar konuyu doğru yerde mi açtım tam bilemedim ama yanlışsa kusuruma bakmayın... adetim iki gün önce bitti ara ara kasigim ağrıyordu bugün daha çok ağrıdı özellikle sağ kasigim agriyor. akşamdan beridir de belim agriyor adetten hemen sonra başına bu şekilde gelen varmı bu arada bebiş istiyorum ama henüz hamile değilim yardımcı olanlara teşekkür ederim şimdiden

Yumurtlama belirtileri olabilir canım.Benim de Bu ay adetten sonra hemen kasık ağrım ağrım başladı hemde baya şiddetliydi canım.Bebiş istyosan gün aşırı değerlendirin .

Yumurtlama belirtileri olabilir canım.Benim de Bu ay adetten sonra hemen kasık ağrım ağrım başladı hemde baya şiddetliydi canım.Bebiş istyosan gün aşırı değerlendirin .
Bebiş istiyorum evet benimde ilk defa bu ay adet bitiminde böyle ağrı oldu hayırlara çıksın insallah

Canım adet bitiminden bir iki gün sonra benimde kasık ağrım oluyor birkaç gün. Dr ultrasonda baktı birşey yok dedi. Yumurtlama ağrısı mı bendeki de acaba. Son iki yıldır heray var daha önce yoktu

Canım adet bitiminden bir iki gün sonra benimde kasık ağrım oluyor birkaç gün. Dr ultrasonda baktı birşey yok dedi. Yumurtlama ağrısı mı bendeki de acaba. Son iki yıldır heray var daha önce yoktu
Canım bendede 1 yıldır var bu ağrı ya önceden yoktu nedeni de belirsiz korkuyorum

Kuzum doktora gittin mi peki ne dediler yada şüphelendiğin bişey varmı? Ağrıların ne şekilde oluyo?
Gttim canim birsey cikmadi surekli kasiklarda agri bazen 3 5 gunum agrisiz gecer hele yumurtlama zamani ve sonrasi allaah . Bekarken de 3 gun igne vurunurdum uni de butun yurt bilirdi demekki yapi anlayamadim yine de dahiliyeye gtmek lazm kadin dogumdan brset cikmadigina gore

Bendede 2 yıldır olan bir ağrı çözüm bulamadım sorun yok görünüyor sizinde adet bitiyor ve hemen mi başlıyor şiddetli mi ağrınız
Aynen adetten 3 gunn snra kesiliyor adet bitimi geri basliyor yumurtlama doneminden itibaren siddetleniyor

Kızlar benimde hemen adet bitiminde başlıyo ve yumurtlamada artıyor... Bende nedenini bulamadım en son bu dediğim iki testi yaptircam bakalım onlar ne çıkıcak ya kötü bişey çıkmasından korkuyorum... bide adetten hemen sonra yumurtlama olmuyor diye biliyordum olabilir mi ki ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…