Adet Ağrısı Yaşayıp Hamile Olduğunu Öğrenen Annelerimiz Bir Bakabilir mi?

papatya787

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2024
21
5
25
Selam hanımlar 11 aydır bebek düşünüyoruz..1 kimyasal im var. Sat 2 Eylül bat 30 Eylül 4-5 gündür adet olacakmış gibi ağrım var adet olmadım ara ara devam ediyor göğüs hassasiyetim ve ayaklarımı ısıtamıyorum bu durumu yasayipta daha sonra hamile kalan yada bu durumu yaşan anne adaylarımız varmı?

Selam hanımlar 11 aydır bebek düşünüyoruz..1 kimyasal im var. Sat 2 Eylül bat 30 Eylül 4-5 gündür adet olacakmış gibi ağrım var adet olmadım ara ara devam ediyor göğüs hassasiyetim ve ayaklarımı ısıtamıyorum bu durumu yasayipta daha sonra hamile kalan yada bu durumu yaşan anne adaylarımız varmı?
Benim normalde adetten 1 hafta öncesinden adet sancim baslardi
Bunda adet gunum 1 gün geçti sancim oldu
Ertesi sabah kesin adet olmuş kalkacağım diye düşündüm
Baktim olmamışım göğsüm de ekstra farklı aciyor
Test yaptım pozitif çıktı

Bire bir adet bekirtileri yaşadığım ay gebeliğimi öğrenmiştim. Hatta aşırı şaşırmıştım. Kasık ağrısı karın ağrısı batmalar meme hassasiyeti iştah…

Gebeliğimi adete 2 3 gün kala aşırı silik bir çizgiyle öğrendim.

Durumunuz nedir?

Kızlar bende adetimin bugün 20. Günü tahmini adete 6 gün var ama adet olacağımız zamanki bel ağrısı var ya ondan ağrıyor sanki her an adet olacağım gibi böyle olup hamile olan var mı yoksa erken mi adet olacağım

Bildiğimiz adet ağrısı kasık ağrısı vs yok. Belimjn içinde dün bı yanma şeklinde ağrı vardı bugün bişey yok sadece yoğun bir adet ağrısı var belimde

X