Adedim çok geçti ama hamile değilim

tuba58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
28
0
40
kızlar 6 aralıkta adet olmam gerekti olmadı 16 gün gecinde test yaptım çıkmadı şuan itibariyle hala adet olmadım acaba ne oldu neden geçikti bir ara kasık ağrım var şimdileri azaldı

canım kan testi yaptırsana. benim de 7 gün geçmişti bişey yok ama ben regl oldum. kan testi yaptır bekleme çok geçmiş.inş. hamilesindir.

bence gecikmeden bir doktora görünmenizde fayda var
biz burdan ne olduğunu neden olduğunu bilemeyiz

Hormonal bir değişiklik, stres veya kistten dolayı olabilir gecikmesi

ramazan ayında tam 1 ay olmadım sonraki ay 7 sonra olmuştum kan testmi yaptırayım sizce

kan testi yaptır olmazsa doktora git kist falanda olabilir. bi sorun var julietin dediği gibi biz ancak burdan fikir verebilirz. bu da kesin çözüm değil. çok fazla beklemeden doktora git anlaşına doktor korkusu var sende. önce test yaptır barii

kızlar 6 aralıkta adet olmam gerekti olmadı 16 gün gecinde test yaptım çıkmadı şuan itibariyle hala adet olmadım acaba ne oldu neden geçikti bir ara kasık ağrım var şimdileri azaldı

MRB bende adet olmam gerekirken olmadım.ama ben 5 seneden beri aylık iğne kullanıyordum geçen ay bıraktım ama bu ay adetim geçikti tahlil yaptım negatif çıktı tüylenme hormonlarım yüksek çıktı.doktor ilaç falan verdi dur bakalım gelecek ay sonra tekrar gidecem.hayırlısı....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…