Adana'da düşük konusunda uzman, güvenebileceğim doktor arıyorum. Lütfen yardım!..

yaren72

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2009
20
0
52
20 gün önce 5,5 aylık bebeğimi erken doğumla kaybettim. şimdi tekrar sil baştan başka bir doktora gidip sağlıklı bir şekilde kucağıma alabileceğim bir bebeğim olsun istiyorum ve adanada güvenebileceğim, sizin tavsiye edebileceğiniz doktorlar ve merkezler arıyorum. Lütfen bana yardımcı olunsenağlama

20 gün önce 5,5 aylık bebeğimi erken doğumla kaybettim. şimdi tekrar sil baştan başka bir doktora gidip sağlıklı bir şekilde kucağıma alabileceğim bir bebeğim olsun istiyorum ve adanada güvenebileceğim, sizin tavsiye edebileceğiniz doktorlar ve merkezler arıyorum. Lütfen bana yardımcı olunsenağlama

canım ben çok doktor değiştirdim şimdi 3 aydır ziyapaşa kadın doğum hastanesine gidiyorum. nihat baykama. aslında bayram bukan daha iyi diyorlar ama sıra bulamıyorsun. ama işin açığı ben doktorumdan çok memnunum ne zaman arasam ulaşıyorum ve ilgileniyorda. bi sor istersen. sskyada bakıyor

çok araştırdım internette de bayram bukan için de çok güzel şeyler okumadım. insan bu konuda kime güveneceğini de şaşırıyor inan ki. doktor da bir şans sanırım.

bak canım bende 1 kez düşük yapıp bebeğimi kaybettim,şimdi tekrar hamileyim ve 4 ay bitti...doktorum H.faruk demir inanılmaz memnunum,ilgili anlayışlı, ce bence işince titiz uzman bir doktor.. normalde marsa doğum diyorlar ya ordaki hastanede görev yapıyo ama orada çok yoğun sanırım hep operasyon ameliyathanede görüyorum..ben özel yerine gidiyorum ziyapaşa bulvarında kendi muayenehanesi..

bak canım bende 1 kez düşük yapıp bebeğimi kaybettim,şimdi tekrar hamileyim ve 4 ay bitti...doktorum H.faruk demir inanılmaz memnunum,ilgili anlayışlı, ce bence işince titiz uzman bir doktor.. normalde marsa doğum diyorlar ya ordaki hastanede görev yapıyo ama orada çok yoğun sanırım hep operasyon ameliyathanede görüyorum..ben özel yerine gidiyorum ziyapaşa bulvarında kendi muayenehanesi..

teşekkür ederim önerin için. bu arada inşallah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın.

benimde 4 hafta önce 16 haftalıkken bebeğin başında su toplaması nedeni ile suni sancı ile aldırmak zorunda kaldım. balcalıda prof.fatma tuncay özgünen var ona gittim riskli gebelikler konusunda çok iyi. kardeşimde orada ihtisas yapıyor onun vasıtasıyla gittim. dışarda özeli yok hastahane içinde özel polikilinik günü var haftada 2 gün. onun dışında yine balcalıda prof.cüneyt evrüke, prof.cansun demir var. bunlar da riskli gebeliklerde çok iyi. bu 2 sinin dışardada özeli var. ama fatma hanımın hepsinin üstü olduğu söyleniyor. zaten onlardan önce prof. olduğu için onların hocası. prof.süheyl öktene de iyi diyorlardı ona da gittim. o da iyi ama bir hastahane ile bağlantılı çalışmıyor. başkentte doç.ebru tarım var o da iyi onada gittim. o dönem doktor doktor gezdim adana ankara belki biri farklı birşey söyler de alınmaz diye. ama balcalının hocaları gerçektende iyi.

benimde 4 hafta önce 16 haftalıkken bebeğin başında su toplaması nedeni ile suni sancı ile aldırmak zorunda kaldım. balcalıda prof.fatma tuncay özgünen var ona gittim riskli gebelikler konusunda çok iyi. kardeşimde orada ihtisas yapıyor onun vasıtasıyla gittim. dışarda özeli yok hastahane içinde özel polikilinik günü var haftada 2 gün. onun dışında yine balcalıda prof.cüneyt evrüke, prof.cansun demir var. bunlar da riskli gebeliklerde çok iyi. bu 2 sinin dışardada özeli var. ama fatma hanımın hepsinin üstü olduğu söyleniyor. zaten onlardan önce prof. olduğu için onların hocası. prof.süheyl öktene de iyi diyorlardı ona da gittim. o da iyi ama bir hastahane ile bağlantılı çalışmıyor. başkentte doç.ebru tarım var o da iyi onada gittim. o dönem doktor doktor gezdim adana ankara belki biri farklı birşey söyler de alınmaz diye. ama balcalının hocaları gerçektende iyi.
arkadaşım benim doktorum da cüneyt evrükeydi. ama bana şanssız geldi maalesef.şu an kime güveneceğimi bilemiyorum. çünkü bizimle hiç ilgilenmedi. hatta doğuma bile kendisi gelmedi. ne yapacağımı bilemiyorum inan. sana büyük geçmiş olsun bu arada. seni çok iyi anlayabiliyorum. Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah!

yaren bayram bukan hakkında ne duydun??? ben onu da düşünüyordum ama şimdi kafam karıştı:KK43:( riskli gebelikler için başkentteki ebru tarım'ı ben de biliyorum.. 2 arkadasım onun hastası biri 4 kez düşükten sonra ebru hnm sayesinde doğum yaptı diğerinin 1 düşüğü vardı 7 aylık hamile suan...

ya ben evrükeye gidiyorum infertilite için çok ilgili rahatlatan biri ben ona gittiğimden beri çocuk konusunda kafamı dağıttım üzüldüm adına arkadaşım benim bildiğim yok tam sana evrükeyi yazacaktım ki okudum

ne yazık ki doktor seçimi bir yerde şans! ya Allah deyip atacağız kendimizi bir doktora. bugün başka bir doktora gideceğim. daha sonra size izlenimlerimi yazarım.

X