adana mersin civarı yayla

akvaryumm

o benim dünyam
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2008
417
7
kızlar adan veya mersin civarında tatil yapabileceğim kiralık yayla evi arıyorum.bilgisi olan yardımcı olabilecek kimse varmı aranızda?ama ev eşyalı olsun istiyorum.bulabilirmiyim sizce?bu defa değişiklik olsun serin serin yaylada kafa dinlemek istiyorum umarım bulabilirim.ha bu arada ben şuanda mersinde değilim memleketteyim.

yani aşk olsun kızlar pes doğrusu bir cevap verecek fikir belirtecek bir allahın kulu yokmu yaa..en azında bi yol gösterin nereden bulabilirim bildiğiniz site adres vb bişiler yokmu????hadi kızlar bekliyorum.

google'a adana yayla evi veya mersin yayla evi yaz bir sürü şey çıkıyor kafamçokkarıştı

canım yazdım tabiki google da aramadığım kelime kalmadı ama yok yok yok.o bir sürü dediğin şeyler benim istediğim bilgiler değil güzelim.yaylanın tarihçesini geşmişini turizmine katkısını cartını curtunu anlatıyor.

bekiralanında var cnm cok ama internetten bulamazsın bence bi gununu ayırıp gidip bak mutlaka bulursun

olur neden olmasın bak netten mersin emlakcı fln die ama sonucta gideceksin evi görmeye bizimde evimiz vardı bekiralanında bu sene sattık karşımızda vardı kiralayan oda satmış senin için sordum ama güzel evler var buzzzzz gibi ormanın içinde

ayy evet canım ya ne güzel olur.sen yinede sana zahmet etrafına bir sorsan çok makbule geçer.çünkü ben şuan mersinde değilim.sağolasın canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…