Adana da botoks için tavsiye??

pinmim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2012
11
2
Merhaba arkadaşlar,ilk kez gözçevreme botoks yaptırıcağım.Adana da güvenilir doktor tavsiyesi olan varmı? ve ayrıca dikkat etmem gereken bir nokta ?Fiyatlar standartmı ,araştırma yapmam gerekmi bu konuda?Herkese iyi günler

Merhaba Pinmim,
Botox kesinlikle iyi bir 'hekim' tarafından yapılması gereken bir uygulama,malesef son zamanlarda hekim olmayan veya kendisini hekim olarak tanıtan kişilerce kaçak yollarla yapılmakta ve büyük sorunlara yol açabilmekte.Ben yıllardır botoks,dolgu ve tüm tedavilerimi dürüstlüğüne,doktorluğuna ve güleryüzlü yaklaşımına inanıp güvendiğim çok sevgili doktorum Dr Otan Dalyan'a yaptırıyorum.Mesolife Poliklinik sahibi,en önemlisi kesinlikle herşeyiyle doğru ilaçları kullanıyor ve olmasına gerek olmayan hiçbir tedaviyi boş yere hastalarına sunmuyor,tüm çalışanlarıda ilgili ve güleryüzlü,gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.Kırışıklıksız ve güzel günler dilerim :*) :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…