Adana başkent hastanesi tüp bebek merkezi

anlatsamdagolur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2024
5
0
28
Merhaba arkadaşlar adana kışla başkent tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracağım aranızda yaptıran var mı transferlerinizde olumlu sonuç aldınız mı bilgilendirebilirmisiniz

Merhaba arkadaşlar adana kışla başkent tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracağım aranızda yaptıran var mı transferlerinizde olumlu sonuç aldınız mı bilgilendirebilirmisiniz
sadece 30.000 tl farkla acıbadem ya da bülent haydardedeoğlunda yaptirabilirsiniz. Ben baskentte yaptirdim negatifti. Moralmen de bitirdi beni oradaki erhan bey. 38 yasındayim sürekli olarak yaşindan dolayi yumurta kaliten dusuk embriyo kaliten düşük diye diye bitirdi moralimi. Bülent haydardedeogluna gittim yaşında ne varmış diyip bi kere moralmen yükseltti beni başkentte 3 4 tane cikan yumurtam haydardedeoglu opu yaptı 7 tane çıktı. uzun lafin kısasi kışls baskente gidecekseniz adaba şehir hastanesine bile gidebilirsiniz aynı şey. Biraz daha iyi bir yere gidin.

Çok teşekkür ederim ben bu bölgenin yabancısıyım o yüzden nereye gideceğimi bilememiştim çok teşekkür ederim. Çok yardımcı oldunuz peki bülent bey tüp bebeği kendi kliniğinde mi yapıyor yada anlaşmalı hastanesi felan var mı biliyormusunuz

opu ve transferi acıbademde yapiyor. Diğer rutin kontroller kendi kliniğinde. Rica ederim insallah yorulmadan kavuşursunuz bebişinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…