Gebeliğe Hazırlık Adaçayı yağı ile hamile kalan yada deneyen varmı kızlar acil yardım (pkos, klomen, doztinex hayıt kullanım sonrasın da buna başladım biraz önce)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Fatosss_mustafa

hoşgeldin Melisa'm 🍼 2022
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
1.643
699
29
Kızlar adaçayı yağını duydum pkos var bende. Adetim pazar günü bitti ilişki oldu. İlişki olmaması mı gerekiyordu ben adaçayı yağı aldım ilk bugün ilişkiden sonra(fazla ayrıntı verdim ama) 1 saat yattıktan sonra tuvalete gittim duş almadan pede adaçayı yağı damlattım heryerine gelecek şekilde sadece orta kısıma yani taktım Sonrada... Bir sürü topik, konu açılmış sonu yok yazsam cevap gelecekmi gelmicekmi belli değil konu açtım lütfen yalnız bırakmayın bilgisi olan yazsın öğrenelim.

Adaçayı yağını bu şekilde kullanmanın amacı hem enfeksiyonu çekmek için hemde tüplerini kontrol etmek içinmiş. Tıkalı mı değil mi diye bende burda okudum bunları. Eğer boğazında sabah kokuyu yanmayo hissediyorsan tüplerin açıkmış rahmi temizliyormuş vs bilgisi olan varmı başka

Aminn senin sorunun nedir hiç gebelik yaşadın mı
2 gebelik geçirdim ilkini 10 hafta da kaybettim 1 ay öncede 14 hafta aynı şekilde kalp atışı durduğu için kaybettim cnm daha önce çok doktora gittim maalesef gittigim doktorların hiçbiri fark etmedi bu doktor fark etti rahimde perde olduğu için bebekleri kaybediyorum. Sizin sorun ne bellimi

Sorunum pkos deniyoruz durmadan bende hamile kaldım 7 aylık doğdu oğlum 1,5 yaşında oğlumu kaybettim kalp hastasıydı... Senin içinde çok üzüldüm deniyoruz bakalım ne duyarsak inşallah kendimize zarar vermeden anne oluruz gerçi şuursuzca yapmadıktan sonra bişey olmaz bence

Çok üzüldüm başın sağolsun canım rabbim sabrını versin bitkisel ürünlerin zararı yok aşırıya kaçmamak şartıyla inşallah faydasını görürsün

Canım bende kullandım hamile kalamadım ayrıca tüplerin kapalıysa asla böyle açılmaz rahim filmi çektir melisin hiç çektirdin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…