Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri actibreast göğüs büyütme kremi; kullananınız varmı ?

minikcadi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
558
4
31

Nasıl Etki Ediyor?
> ActiBreast sürüldüğü bölgede toplanan yağ miktarını artırarak etki eder. Aynı kilo aldığınızda olduğu gibi. Tabii ki kilo aldırmıyor, sadece sürüldüğü bölgede etkisini gösteriyor.
> Actibreast göğüs dolgunlaştırmanın yanı sıra, kalça, el üstü, yaşlılıktan kaynaklanan kırışıklarda el üstü ve dekolte bölgesinde kırışık dokunun altını doldurma ve kırışık derinin gerilerek daha güzel görünüm alması için de kullanılmaktadır.

bı brosurde okudum bende. mantıklı geldı.. denemek ıstıyorumda fıkırlerınızı almak ıstedım.

2.ayda fılan etkı gosterıyomus cnm sıtesını brosurunu fln bastan asagı okudum. ıkna oldum aslında ama pahalı geldı bana 3lü set alırsan 250yi fln gecıyo. onlar yerıne denenmıs,etkılı doğal yontemler de kullanılabılır. cok arastırıp ugrasmıyorum ama hafıf bı dolgunluk gelse fena olmaz dıye dusunenlerdenm :) diğer uygulanmıs konulara goz atıcam ufak ufak bısyeler deneyeblırız :)

arkadaşlar ben bu kremi kullandım, bundan yaklaşık 5 sene önce. sadece bir kutuya 200 küsür lira vermiştim. daha sonradan denediğim yağ, masaj, küç falan gibi yöntemlerle karşılaştırınca anlıyorum ki, o krem benim göğüslerimi acayip şekilde büyütmüştü. avuçlarımı bile doldurmayan göğüslerim südyenimi doldurmuştu. bilmiyorum belki de kremi sürmeden önce yaptığım buzlu masajın etkisi de büyüktü. 1 ay kullandım, sonra çok pahalı geldiği için devam edemedim. tabi balon gibi sönüp gitti göğüsler de

cok ıyı geldın canım merakımızı gıderdınn cok sağol. ınt sıtesınde etkısı gecıcıdır ama kullanmayı seyrelterek devam edebılırsınız etkısı devam eder gıbısınden bısey yazıyodu. sen bırden kestıgın ıcın sönmus olabılırmı. yanı kendı kendımıze evde ugrastıgımız yontemlerden daha ıyı dolgunluk katıyo dıyosun? pahalı evet ama seyrelterek devam edılebılır aslında.3-4gunde bır fılan.sönmemesı ıcın... bide son sorum :) ne kadar kullandın ve ortalama ne kadar buyume oldu onu merak edıyorum.. cook tskrler smdıden.

Evet ben birden kestim canım. Bi de ben o zaman en az 3 kutu kullanılması gerektiğini okumuştum ama bi tane bitince bıraktım. Şerbetçiotlu kremdir, çörekotu/çilek yağıdır, küçtür ben sonradan bikaç bir şey daha denedim ama dediğim gibi bu krem bana çok daha çabuk ve fazlaca etki etti. Göğüslerim 75 beden südyeni bile doldurmuyo açıkçası, o zaman da öyleydi ama bu kremi kullanınca resmen 2 katına çıktılar, dolgunlaştılar, büyüdüler, südyenim doldu :) Ama işte bir kutudan sonra hemen eski hallerine döndüler, pek güvenim kalmadı kreme.. Hani gene sönselerdi ama eski haline dönmeseydi, biraz büyümüş kalsaydı keşke.. Yani bilsem ki 3 kutu kullanıcam ve göğüslerim ilk kutuyu kullandığım büyüklükte sabit kalıcaklar, hiç durmam alırım gene.

mrb arkadaşlar bende geçen yıl actibreast bi kutu sipariş verdim.eğer etkisini görmüş olsam ikinciye devam edicektim. birde o kadar güvenerek almıştım ama bir kutu sürekli düzgün bi şekilde kullandım ama hiç gözle görülür bi etki fln etmedi verdiğiniz paralara yazık oluyo o kadar... doğal öströjen kullanmak en iyisi öströjen büyütür gögüsleri gerisi hikaye bende başlıcam ramazandan sonra soya sütü fasulyesi ne bulursam artık...

meraba canım bende aynen senin gibi düşünüyorum büyütse büyütse östrojen büyütür.ben bir poşet soya sütü aldım ve keten tohumu aldım en çok östrojen bu ikisinde var diye ketene başladım soyayada bugun yarın başlıcam bakalım ve bence en az 3ayda büyür yani bir beden falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…