Sivilceli Ciltler Acnelyse yardimm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Pearlgirl

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2017
2.358
2.259
5 gundur acnelyse kullaniyorum oyle buyuk yanetkisi olmadi ama gozeneklerin oldugu yere surmustum yanaklarimda oralar kipkirmiizi bu normalmidir??? Leke yapmis olabirimi hergun gunes kremimi suruyorum cok disarida cikmiyorum ama korktum.

5 gundur acnelyse kullaniyorum oyle buyuk yanetkisi olmadi ama gozeneklerin oldugu yere surmustum yanaklarimda oralar kipkirmiizi bu normalmidir??? Leke yapmis olabirimi hergun gunes kremimi suruyorum cok disarida cikmiyorum ama korktum.
göz çevresi, burun kenarları gibi yerlere sürülmemeli.
kızaran yerlerinizde sivilce yoksa oralara bir müddet sürmeyebilirsiniz.

Sibilce mezoterapisi tabiki

ya biraz taşıran kızarıyor bendede aynı şey oluyor ara ver normale dönüyorsun büyük ihtimal cildin hassaslaşıyor o yüzden reaksiyon gösteriyor kullanma demişti doktor bir ara ara ver demişti bende kaşınmada oluyor

kullanıyormusun hala? ona göre cevaplayayım

X