Açlık kan şekeri 97

bussrraaa

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2022
61
21
27
Herkese merhaba arkadallar bugün şeker taraması testi yaptırdım 24. Haftadayız açlık kan şekerim 97 çıktı (doktor düşük dedi) daha sonra 75 mglik bir şekerli su içtim 1 saat sonra verdiğim kan 114 çıktı 1 saat sonra tekrar verdim ve 118 çıktı doktor düşük dedi ama başından böyle bişey geçen var mı arkadaşlarım normalde yüksek olunca tehlikeli olur diyolar pazartesi dahiliyeden randevu aldım ama pazartesiye kadar içim içimi yicek bi bilgisi deneyimi olan yaza bilir mi

Doktorun da bir garipmiş. Benim gebelikte şekerim hep 60-75 arasında gezdi. Max gördüğüm 75 di. Riskli gebeydim şekerden bağımsız olarak. Çok doktor gezdim. Hiçbiri de şekerin düşük vs demedi. Hatta zaten düşük diye şeker yükşemesine bile gerek duymadılar sende şeker çıkma ihtimali yok diyerek… bütün gebelik sürecinde hep düşüktü ve bundan kaynaklı hiçbir sıkıntı da yaşamadım. Erken doğum riskim de sancılarımın erken başlamasından kaynaklıydı. Şekerle alakası yoktu yani.. ona rağmen zaten 38+3 te planlı sezaryenle doğum yaptım. Hiçbir sıkıntı yaşamadım şahsen… he senin düşük diye baş dönmen oluyordur, başka bir sıkıntı yaşıyorsundur ona bir şey diyemem. Ama bir sıkıntın yoksa bence şekerinde hiçbir problem yok

Herkese merhaba arkadallar bugün şeker taraması testi yaptırdım 24. Haftadayız açlık kan şekerim 97 çıktı (doktor düşük dedi) daha sonra 75 mglik bir şekerli su içtim 1 saat sonra verdiğim kan 114 çıktı 1 saat sonra tekrar verdim ve 118 çıktı doktor düşük dedi ama başından böyle bişey geçen var mı arkadaşlarım normalde yüksek olunca tehlikeli olur diyolar pazartesi dahiliyeden randevu aldım ama pazartesiye kadar içim içimi yicek bi bilgisi deneyimi olan yaza bilir mi
Ne dusugu? Hamilelikte acligi 80-85’in ustunde istemezler. Toklugunuz guzel ama

Yani açlık şekerim mi yüksel pazartesi dahiliyeye
Ne dusugu? Hamilelikte acligi 80-85’in ustunde istemezler. Toklugunuz guzel ama
gidicem daha net öğrenirim herhalde ama bilmiyorum bende bir sorun yok gibiydi 24. Haftamda sadece 3 kilo aldım sabah hastaneye gitmeden önce su içmiştim ama bişey yememiştim ından olabilir mi 🥺🙄

Yani açlık şekerim mi yüksel pazartesi dahiliyeye

gidicem daha net öğrenirim herhalde ama bilmiyorum bende bir sorun yok gibiydi 24. Haftamda sadece 3 kilo aldım sabah hastaneye gitmeden önce su içmiştim ama bişey yememiştim ından olabilir mi 🥺🙄
Olmaz, ondan degildir. Tehlikeli boyutlarda yuksek de degil bu arada korkmayin 😌

X