Açılma yok, sancı yok !!! Yardımmm!!!

ayva receli

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
208
300
39+0 hiç açılmam yok, sancım yok. Yalancı sancım bile yok. Bebek aşağı inmemiş. Egzersize başladım. Hurma yiyorum. Başka ne yapabilirim kızlar. Doğurmak istiyorum

Bol bol yürüyüş yapın, çömelme hareketleri, yerleri elle silin. Merdiven inin çıkın. Ilık dus alın, hurma yiyin. Aksak gebe yürüyüşü var. Kaldırımda onu deneyin. Ben de 41 e kadar bekledim doğmadı. Yürüyüş pek yapamadım ama. Siz bol bol yürüyün

39+0 hiç açılmam yok, sancım yok. Yalancı sancım bile yok. Bebek aşağı inmemiş. Egzersize başladım. Hurma yiyorum. Başka ne yapabilirim kızlar. Doğurmak istiyorum
Ay çok bilgili değilim ama son zamanlarda cinsel ilişki öneriyorlar doğumu hızlandırsın diye bol bol eşinizle vakit geçirin 🤭🤭

Bebek isterse doğum başlar bebek istemezse isterse amuda kalk faydası yok

Siz de haklısınız valla ne diyeyim. Konuşuyorum güzel enerjimi yollıyorum gel bebişim diyorum tık yok inat sanırım acık
Ben bu tarz başlık açanlara denk gelince hep söyledim :KK70: sana da diyim. 36 da aha geliyor bebek dedi doktor. 41 de suni ile doğurdum 😅
Her şeyi yaptım yürüyüş 10 bin adımlar, çömel kalk, ananaslar bitki çayları merdiven in çık pilates. Bana mısın demedi😁 sallana sallana ağrısız sancısız doktora gittim

Ben bu tarz başlık açanlara denk gelince hep söyledim :KK70: sana da diyim. 36 da aha geliyor bebek dedi doktor. 41 de suni ile doğurdum 😅
Her şeyi yaptım yürüyüş 10 bin adımlar, çömel kalk, ananaslar bitki çayları merdiven in çık pilates. Bana mısın demedi😁 sallana sallana ağrısız sancısız doktora gittim
Anaaa hahahahahha😂😂😂😂 hızlandıramıyorum yani boşa strese soktum kendimi yordum o zaman

Valla içim ferahladı. Gelse de rahatlasam artık
Benim için dayanılmaz an doğumdan önceki son 20 dakika idi. Diğerleri çekiliyor bir şekilde. Onu da doğru ıkınsam belki o kadar sürmeyecekti 😅 Allahtan doktor tarif etti de kurtulduk ikimiz bebişle😁

X