Acilllllll bakın kızlar 23 haftalık gebelikte mıde bulantısı

cecege

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2019
316
45
31
Arkadaşlar ben 23; haftadayım çok şükür hamileliğimın basında mıde bulantısı kusma olmamıştı ama bu sabah kahvaltıdan sonra Otururken bırden bıre mıdem bulandı kusacak gibi oldum sizce normal mı 3 gün önce tetanoz asısı olmuştum onun etkısı olabilir mı? Lütfen bılenler yazsın panık atakta kusma yapar mı?

Kimse yaşamadı mı bu durumu yaa neden benım açtığım konulara cevap gelmiyor yalnıs yerlere mı açıyorum

Arkadaşlar ben 23; haftadayım çok şükür hamileliğimın basında mıde bulantısı kusma olmamıştı ama bu sabah kahvaltıdan sonra Otururken bırden bıre mıdem bulandı kusacak gibi oldum sizce normal mı 3 gün önce tetanoz asısı olmuştum onun etkısı olabilir mı? Lütfen bılenler yazsın panık atakta kusma yapar mı?

Canım sakin ol hamilelikten ötürüdür o, endişe edecek bir durumun yok benimde hamileliğin ilk başlarında yoktu ama şu an var…

Canım sakin ol hamilelikten ötürüdür o, endişe edecek bir durumun yok benimde hamileliğin ilk başlarında yoktu ama şu an var…
Sen kaçıncı haftadasın canım. Çok telas yaptım hamileliğin ilk aylarında olmayıp ta şimdi böyle bişey olması korkuttu benı

Ben 33teyim bitanem ama senin dönemlerinde de oldu hiç telaş yapma
Yaa çok teşekkür ederim canım biraz içim rahatladı demek kı bu haftalarda da olabiliyormus. Pekı sen ne gibi önlemler alıyosun mıden bulandıgında. Bende de var demıssın sanirim

Yaa çok teşekkür ederim canım biraz içim rahatladı demek kı bu haftalarda da olabiliyormus. Pekı sen ne gibi önlemler alıyosun mıden bulandıgında. Bende de var demıssın sanirim
Sağlıklı besleniyorum kefir ayran çubuk kraker tutuyorum hep yanımda ve çokça dinleniyorum

Çok sağol canım ayranı bende son zamanlarda fazla içiyodum Allah sağlıkla kucagımıza almamızı nasip etsın benım daha yolum uzun ama senın az kalmış maşallah
Çok hızlı geçiyor zaman senin sürecindeydim şimdi doğuma yaklaştım, dinlenirsen yormazsan kendini güzel geçiyor buna değer🥰

Çok hızlı geçiyor zaman senin sürecindeydim şimdi doğuma yaklaştım, dinlenirsen yormazsan kendini güzel geçiyor buna değer🥰
Canım benım belki diğer konulardan görmüşsündür ben gecelerı uyuyamıyorum gündüzlerı de bır aydır perısan oldum oyüzden en ufak bişey olunca da tedirgin oluyorum inşallah dediğin gibi zaman çok hızlı geçer ve sağlıklı bı şekilde kucagıma alırım sende aynı şekilde 😘

X