Aile Planlaması Acillllll????Yazz 24 adet kanaması kahverengi olabilirmi????

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

melekbal123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2012
138
3
Merhaba bayanlar 2aydır yazz24 dogumkontrol hapı kullanıyorum gecen ay kahverengi akıntı kanla karısık geldi cok az.bu ayda ayni şekilde kahverengi geliyor adetim cok azaldı peceteye silince geliyor sadece normalmmiii ??? Daha once boyle birsey yasayan varmı ...?

Merhaba 1 yıl önce yazmışsınız fakat umarım görürsünüz bende şuan aynı şekildeyim sizin noldu acaba ?

Merhaba 1 yıl önce yazmışsınız fakat umarım görürsünüz bende şuan aynı şekildeyim sizin noldu acaba ?

1 ay olmuş nerdeyse ama yazayım
azaltabilir
bazı aylarda benim de böyle olmuştu
ped yerine günlük hijyenik pedlerden kullanarak geçiyordu adetlerim

1 ay olmuş nerdeyse ama yazayım
azaltabilir
bazı aylarda benim de böyle olmuştu
ped yerine günlük hijyenik pedlerden kullanarak geçiyordu adetlerim
Geçen ay sadece 2 gün kahve akıntım buayda pembemsi kahve akıntım oldu 2-3 gün boyunca ama silince geliyo o kadar azaldı sizin yılda kaç adetiniz böyle oluyo bunlardan önceki adetim normaldi ama 2 aydır bu durumu yaşıyorum ilaç değişikliği yaptınızmı yada sonradan düzeldimi 6.kutumdayım ben

Merhaba yazinizi okudum bendede ayni durum varsa leke seklinde geliyor sokulmedi yasmin kullaniorm 1.ay bitti daha. Bir iki aydan sonra adet iniz normale dönüyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…