acilllll: kızlar dualarınızı bekliyorum

jelibon25

3 melek annesi
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2014
3.656
1.188
kızlar daha önce bir konu açmıştım. 5,5 aylık bir bebek ile ilgili. o bebek ameliyat oldu. bu arada ben bu bebeği çookk iyi tanıyorum. yani haftada 2 kez görüşüyoruz. neyse konuya gireyim. bu bebeğim ameliyat yerinde küçülme var. her gün sonda takıyorlar. daha dün ben ellerini tuttum. yavrum nasıl ağlıyor ama bir görseniz. yarın doktor randevuları var ve tekrar ameliyat olma riski var. ameliyatı ise penis'inden yapılmıştı. dua ederseniz sevinirim.

kızlar daha önce bir konu açmıştım. 5,5 aylık bir bebek ile ilgili. o bebek ameliyat oldu. bu arada ben bu bebeği çookk iyi tanıyorum. yani haftada 2 kez görüşüyoruz. neyse konuya gireyim. bu bebeğim ameliyat yerinde küçülme var. her gün sonda takıyorlar. daha dün ben ellerini tuttum. yavrum nasıl ağlıyor ama bir görseniz. yarın doktor randevuları var ve tekrar ameliyat olma riski var. ameliyatı ise penis'inden yapılmıştı. dua ederseniz sevinirim.

Yavrum ya kıyamam, Allah tez zamanda acil şifalar versin. Dualarımız minikle :KK5:

Rabbim şifa versin tez vakitte iyileşsin
bebek diyince içimden bişi kopuyor sanki
Herkesin bebeği mutlu sağlıklı olsun

Tez zamanda şifa bulur yavrum inşallah
Aileyede Allah sabır, güç versin , çok zor çok:KK50:

aynen canım. daha 7-8 aylık bir bebeğe sonda takılıyor. büyüklerde bile acıyor. çocuk ne yapsın. o dertten bir kurtulsa rahatlıyacak. normalde yerinde durmaz. kıpır kıpır. sondayı tanımış. altını açıp bide o sondayı görünce daha ağlıyor. işi bitince onu kaldırmassak ona bakıp bakıp ağlıyor yavrum. insanın çok kötü içi acıyor. annesi neler düşünüyor kim bilir. kimzs bile bile çocuğunun canımnı acıtmak istemez.
Rabbim şifa versin tez vakitte iyileşsin
bebek diyince içimden bişi kopuyor sanki
Herkesin bebeği mutlu sağlıklı olsun

Allahım yardımcısı olsun miniğin inşallah en kısa zamanda şifa bulur :KK14:
Canım benim daha küçücük :2:

kızlar sondaya devammış. şimdide orasını büyütmek için büyütücü krem vermişler. büyüyünce ameliyat olucak başka yerinden. inşallah bi şey olurda ameliyatsız kurtulur. çocuk her altını açtığımızda ağlamaya başlıyor. ürkmüş resmen. dualarınızı esirgemeyin lütfen. bu edilen tüm dualar kabul olur. ya da bugün.

X