Acillll yardımmm...Muğla Marmaris Didim hotelleri

simarikcadi

Mutluluk prensesii:)
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2011
139
1
Arkadaşlarr yazın tatil için bir türlü temiz güzel bir hotel bulamadım hangi otele baktıysam herkes şikayetçi mugla marmaris didim taraflarında kesinlikle tavsiye ediceginiz bir hotel varmı hersey dahil olan lütfen...

Son düzenleme:
merhaba bu yaz didime gitme konusunda kararlıydık erken rezervasyon yaptırcaktık ancak dediğiniz gbi hep kötü yorum bi türlü doru düzgün otel bulamadık tur tur gezdik sürekli arastırdık didim için konusuyorum 2-3 iyi otel var kaliteli ancak bize pahalı geldi tam vazgecmişitk didimden en son tuntas oteli seçtik ve rez. yaptırdık anı turla eski bir otelmiş fiyatı da ucuz ama denize sıfırmıs plajı mükemmelmiş zaten didim tarafından fazla bi beklentiniz olmasın dio bütün turcular daha cok yazlık var diolar bi şikayet almadık şimdiye kadar dediler otel hakkında bakalım fazla beklentimz olmadan gidicez görücez baska çare yok :) fazla beklentinz yoksa sizde düşünebilrsinz konfor tabiki iyi oluyo ama biz çok dandik otellerde de kaldık fazla sorun olmuyo bizim için tadını çıkarmaya çalışıoruz =)

bu arada belki sizin için pahalı gelmeyebilir didim palm wings i oldukça övüyolar acentalarda, her ne kadar şikayet sitelerinde şikayetler olsa da

merhaba bu yaz didime gitme konusunda kararlıydık erken rezervasyon yaptırcaktık ancak dediğiniz gbi hep kötü yorum bi türlü doru düzgün otel bulamadık tur tur gezdik sürekli arastırdık didim için konusuyorum 2-3 iyi otel var kaliteli ancak bize pahalı geldi tam vazgecmişitk didimden en son tuntas oteli seçtik ve rez. yaptırdık anı turla eski bir otelmiş fiyatı da ucuz ama denize sıfırmıs plajı mükemmelmiş zaten didim tarafından fazla bi beklentiniz olmasın dio bütün turcular daha cok yazlık var diolar bi şikayet almadık şimdiye kadar dediler otel hakkında bakalım fazla beklentimz olmadan gidicez görücez baska çare yok :) fazla beklentinz yoksa sizde düşünebilrsinz konfor tabiki iyi oluyo ama biz çok dandik otellerde de kaldık fazla sorun olmuyo bizim için tadını çıkarmaya çalışıoruz =)
teşekkür ederim bilgileriniz için tuntas otel ama biraz eski gercekten ben 2.ci balayımızı yapmayı düşünüyorum nee bileyim biraz daha lüks olmasını ıstıyorum yanı luks derken öyle 3 bin tl 4 bin tl degil ama en azından gittigime degsin 6 gün günlük tatilimi güzel degerlendırmek ısterım

bu arada belki sizin için pahalı gelmeyebilir didim palm wings i oldukça övüyolar acentalarda, her ne kadar şikayet sitelerinde şikayetler olsa da

palm wings arkadaşımda önermiştii baya bir övdüü birbir orda kalan biriyle görüşmek iyi olmuştu falan turlarda 1 temmuz ile 6 temmuz arasına yer bulamadım

evet Palm wings'i otel yorum sitelerinde de çok övüyorlar, Didim için 1. sırada şu an...övgüler neticesinde bende rezervasyon yaptırdım bakalım memnun kalacakmıyız....

X