acillll üstüne görme

bir de şişkinlik ve bel ağrısı da var kızlar bildiğiniz bişey varsa lütfen paylaşın

cnm normal adet gibi kan gelirse hamile olma olasılıgın çok düşük ..leke şeklinde bi kaç damla gelir daha devamı gelmezse hamile olma olasılıgın daha yüksek diye biliyorum

minikgelin teşekürler kan geliyor ama kahverengimsi bi garip damla gibi de değil çok da degil bu ay gecikince çok umutlanmıştım ama sanırım olmadı yine

minikgelin teşekürler kan geliyor ama kahverengimsi bi garip damla gibi de değil çok da degil bu ay gecikince çok umutlanmıştım ama sanırım olmadı yine

cnm kahve renginde sürekli devam ederse bence umut var.. ama kan şeklinde kırmızı olursaa biraz zor..
ama olmassa üzülme diger aya denemeler tam gaz devam eder:)
ben yazın başında hava değişikliginden 5 gün gecikmişti adetim..ozaman bebek düşünmedigimden yüregime inmişti acaba hamilemiyim diye.. şimdii ise adetim geciksin diye 4 gözle bekliyorum:)

cnm inş üstüne görmedir bu kafama koydum kesin doktora gidicem yarın bu soru işaretleri beni delirtiyor (( ama korkuyorum doktor benım ıstedığim cevabı vermiycek diye umarım senin de adetin gecikir ne zaman olucaksın ???

Son düzenleme:
Merhabalar. Benimde normalde adetimi ayın 12 sinde olmam gerekiyor.ancak ayın 7 de lekelenme oldu ve hala ara ara devam ediyor.Dün akşam test yaptım negatif çıktı.Bakalım pazartesiyi bekliycem.Eğer devam ederse yine idrar testi yapıcam.Allahım isteyen herkese evlat nasip etsin inşallahh.

merhaba senın durumuna benzer durum bende var şuanda dr.gittin mi ne dedi dr. yazarsan çok sevinirim.

bende bu ay hamilelik belirtilerinin bir kısmını yaşadım miğde bulantısı kusma (hıç midem bulanmaz) aşırı yemek aşırı tuvalet ıhtıyacı ,hiç olmazken aşırı bir şekilde gaz sancıları ,kaç gundur regli ağları gibi ağrılarım vardı gebeliktede böyle oluyormuş .
adettim 2 gun geçikti dün est yaptım negatif bugun hastalandım (
kanamam fazla az değil normal zamanda ilk gun az olurdu ilk kez bu kdr fazla .

canım kimyasal gebelik geçiriyo olabilirsin kan testi yaptır değerinden anlaşılır saten bi tavsiye :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…