acıllll okuyun

penses

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
1.455
13
dr bey biz 14 martta tüp bebek yaptırdım 2.gün transferı oldum embrıyolar ın 1i 4 hücrelı diğer ikisi 5 hücreli olarak 3 embriyo yerlestırıldı esımde spmerm azlığı sorunu vardı.merak ettıgım bu hücrelerın 6 yada 8 olunca ne değişiyo yanı daha mı iyi oluyo birde dayanamayıp transferın 7.günü kan testı yaptırdım tette kan değerım 1.10 çıktı yanı bi yükselme olabılır mı burada sorular cevaplanıyo diyolar ama soru sordum bi kaç kez diğer doktora cevap yazılmadı lütfen cevaplayın 12.güne tamamlandığında bi yükselme olabılır mı 0 olmadıgı için azda olsa bi umudum oldu

Merhaba penses,

Üçüncü gün embriyo transferi uygulamasının her zaman en iyi uygulama olması diye bir sonuç yoktur. Yumurta sayısı az ise o zaman ikinci gün transfer edilmesi tercih edilebilir. Bahsettiğiniz gebelik testi değeriniz durumun pek olumlu olduğunu göstermiyor, ancak siz yine de size belirtilen günde testinizi mutlaka yaptırınız. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru-etkili tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…