Acilll Kızlar

Melekbzkrt

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mart 2023
261
13
21
Merhablae Bi Kac gundur Rahmim Kasnyor Her abdest aldgmda Ama Genelde ıslak kalmasna İzin vermyorum Hemen Kurutuyorum az Once sabah Namazı abdesti almaya gittigimde Beyaz Hafif sarmsı Biseyler Rahmimin etrafndaydı cok kotu kasnyor Ve Yanyor Bunun icin napmalym bi ara Vajinal Mantar oldugunu doktor soylemisti Krem fitil vermsti Tekrar vajinal mantar olmus olabilir mi bu konuda napmalym

Merhablae Bi Kac gundur Rahmim Kasnyor Her abdest aldgmda Ama Genelde ıslak kalmasna İzin vermyorum Hemen Kurutuyorum az Once sabah Namazı abdesti almaya gittigimde Beyaz Hafif sarmsı Biseyler Rahmimin etrafndaydı cok kotu kasnyor Ve Yanyor Bunun icin napmalym bi ara Vajinal Mantar oldugunu doktor soylemisti Krem fitil vermsti Tekrar vajinal mantar olmus olabilir mi bu konuda napmalym
Doktora gideceksin ve bol su içeceksin

Olabilir belli ki mantar enfeksiyon vs. bişey olmuş. Yoksa kaşıntı olmazdı. Bir an önce doktora gidin.

Uye oldugunuzdan beri heryeriniz agriyor /kasiniyor.
Hala doktora gitmediniz mi ?

Uye oldugunuzdan beri heryeriniz agriyor /kasiniyor.
Hala doktora gitmediniz mi ?
Gittim İc dahiliye ordan norolojiye sevkettiler vucudumda. Baya İthap enfeksyon bide vitaminsizligin var dedi ilac igne falan yazdı eskisinden iyim cok sukur ama vajinam bu sefer kasnyor

X