Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu ACİLLL FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR...(mobilya)

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Nil-nehri

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
241
111
31
Herkese selamlar...kızlar benim problemim şöyle ben daha 3 aylık evliyim.eşimi çok seviyorum çok şükür bir problemimiz yok.evlendiğimizde mobilyaları görerek alma şansım olmadı ( yani bir mağazaya gidip beğendiğimi alamadım) kayınpederim benim arkadaşım mobilyacı ona yaptırırsak daha iyi olur daha sağlam olur gibi şeyler söyledi...sen resim gösterirsin aynısını gelip yaparlar dedi.mobilyaların parasınıda kayınpederim ödeyeceği için o an içinde bulunduğum koşullardan tamam demek durumunda kaldım.istediğim gibi olmamıştı mobilyalar renk model vs. sadece yatak odası istediğim gibi olmuştu..düğün üstü huzursuzluk çıkmasın diye ve eşimide seviyorum diye ses çıkarmadım.şuanda mobilyalarımı beğenmiyorum,yani tamam çirkin değiller ama tam benim istediğim gibide değiller...sizden fikir almak istiyorum bu durumda ne yapabilirim ? eşimi nasıl ikna edebilirim yenilerini almamız için.?

Herkese selamlar...kızlar benim problemim şöyle ben daha 3 aylık evliyim.eşimi çok seviyorum çok şükür bir problemimiz yok.evlendiğimizde mobilyaları görerek alma şansım olmadı ( yani bir mağazaya gidip beğendiğimi alamadım) kayınpederim benim arkadaşım mobilyacı ona yaptırırsak daha iyi olur daha sağlam olur gibi şeyler söyledi...sen resim gösterirsin aynısını gelip yaparlar dedi.mobilyaların parasınıda kayınpederim ödeyeceği için o an içinde bulunduğum koşullardan tamam demek durumunda kaldım.istediğim gibi olmamıştı mobilyalar renk model vs. sadece yatak odası istediğim gibi olmuştu..düğün üstü huzursuzluk çıkmasın diye ve eşimide seviyorum diye ses çıkarmadım.şuanda mobilyalarımı beğenmiyorum,yani tamam çirkin değiller ama tam benim istediğim gibide değiller...sizden fikir almak istiyorum bu durumda ne yapabilirim ? eşimi nasıl ikna edebilirim yenilerini almamız için.?
bnde senin gibiyim bnim mobilyalar aceleye geldi ve hic biseyimi istedigim gibi alamadim mobilyalarim henuz gelmedi ama canim cok skkn

dugune az bi vakit kaldigi icin cok gezme sansim olmadi iki gun icinde karar verip siparis verdik

evlenirken muhakkak böyle şeyler oluyor benimde istediğim gibi olmadı maddi olanaksızlıktan bence dekorasyon ile değiştir mobilyalar sonuçta yeni ne yapabilirsin ki atsan olmaz satsan yenisini karşılamaz renklendir tablo vs odalarını en azından biraz daha içine siner

Maddi durum müsait mi ?

Merhaba; yeni mobilyalar almaktansa evi mobilyalara uygun hale getirmek çok daha akıllıca olacağı kanısındayım. Evinin rengini mobilyalara uyumlu hale getirebilirsin. Bunun için sana bu siteyi öneririm https://color.adobe.com/tr/. Mobilya rengini seçerek duvar renklerini değiştirebilirsin. Ve en önemlisi ışıklandırma. Tavan ışıklandırması artık demode oldu hiçbir duvar rengini hiçbir mobilyayı göstermiyor ne yazık ki. Bir de bunun yanında kokteylde.com dekorasyon sayfasında güzel şeyler buluyorum arada. Bol şans!

X