Acill

mavinintonu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2024
67
44
Kızlar belirtisiz hamilelik geçirenler var mı?
Ne regl belirtisi var ne de hamilelik.
Sat 19
Bat 17
Sadece bir hafta önce( bir gün süren) baya bir karın ağrısı olmuştu bacaklarıma kadar vurdu adet olucam sandım, sabahına hiçbirşeyim kalmadı. Ne ağrı ne sızı, şu an da hiçbirşeyim yok sizce kan testi yapim mi yarın ? Böyle olan var mı

Tek cevap test ben korkuyorum yapamıyorum daha bende de karın ağrısı bacak ağrısı oldu ama kasık hala ara ara devam ediyor

Tek cevap test ben korkuyorum yapamıyorum daha bende de karın ağrısı bacak ağrısı oldu ama kasık hala ara ara devam ediyor
Bende korkuyorum yarın sabah yapmayı düşünüyorum ama hiçbir belirti yok ne adet ne gebelik hakkımızda hayırlısı olsun bence sende yarın yap artık

Bende korkuyorum yarın sabah yapmayı düşünüyorum ama hiçbir belirti yok ne adet ne gebelik hakkımızda hayırlısı olsun bence sende yarın yap artık
Korkuyorum canım gecikmeyi beklemek istiyorum gecikirsem eğer çünkü adet olacak gibi ağrı yapıyor karnım ama geçiyor da hayırlısı olsun haberleşelim yinede iyi kötü hayırlısı

İsterseniz yarın sabah siz bir test yapın sonuçta gecikme söz konusu inşallah pozitifi görürsünüz benim içinde dua edin

İsterseniz yarın sabah siz bir test yapın sonuçta gecikme söz konusu inşallah pozitifi görürsünüz benim içinde dua edin
İnşallah siz de pozitifi görürsünüz. Bizim biraz eşimle sorunlarımız var ayrıyız şu an. Sevinirmiyim uzulurmuyum bilemiyorum hakkımızda hayırlısı olsun. sıkıntıdan da olabilir benimki

Herkeste belirti olmuyor ss. İlk gebeliğimde hiç belirtim yoktu. Ne göğüs hassasiyeti ne bi şey. Bazen kasikta batma gibi oluyordu sadece o kadar. 2.5 ayda bi kere midem bulunmadı hiç kusmadım hiç tiksinmedim. Kendim balık pişirir yerdim. Sonra korona tarzı bi enfeksiyon geçirdim sıvı birikmesi oldu kürtaj olmak zorunda kaldım. Yani illa belirti olacak diye bi durum yok.

İnşallah sağlıkla alalım kucağımıza en önemlisi o. Şimdi de aletimin gecikmesini bekliyorum bakalım hayırlısı olsun

Hayırlısı olsun inşallah en kısa sürede güzel haberlerinizi alırız

Benim de aynı şekilde sadece vücut ısım aşırı yükseliyor havalar çok sıcak diye de ondan olduğunu düşünüyorum bunu dışında ne göğüs şişmesi ne ağrısı ne mide bulantısı vs hiçbir şey yok. Hakkımızda hayırlısı

Aynen yüzümden alev çıkıyor gibi senin demi günün geçti

Negatif canim. Ama hala olmadım regl 7. Günüm. Acaba test mı bozuk yoksa sıkıntıdan mı olamıyorum bilmiyorum. Normalde bu kadar gecikmezdi
İstersen bir test ile tekrarla ama 7 günlük gecikme varsa bir doktora görün canım bence onu atlama derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…