Acill yardımmm

dilaaaaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2024
5
1
26
Kızlar merhabalar. Biz 2 yıldır çocuk sahibi olmak istiyoruz. Normalde her ay düzenli adet oluyorum ve adet başlangıcımın ilk iki günü lekelenmelerim oluyordu ama bu ay adetim hem 2 gün gecikti hemde bugün 4.günüm ve hala lekelenmeler devam ediyor. Sizce bunun nedeni nedir. Yarın doktora randevu alıp gitmeli miyim. Gidersem nasıl muayene eder sizce? Yoksa adetim bittikten sonra mı doktora gitmeliyim. Kafam çok karışık yardımcı olursanız çok sevinirim

normal muayene eder yılda 1-2 kez düzensizlik olması normaldir genelde. bence gidin.. doktor zaten gebelik testi de ister.

normal muayene eder yılda 1-2 kez düzensizlik olması normaldir genelde. bence gidin.. doktor zaten gebelik testi de ister.

Kusura bakmayın gerçekten bilmediğim için soruyorum. Normal muayene derken ultrasonla mı bakar yoksa alttan muayene mi eder.

Bence doktora gidin silik çizgi çıktıysa illa kanda gebelik testi bakar. Hamileyseniz de kanama normal mi değil mi belki ilac verir kanamayı durdurmak içinvs..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…