Acill yardımcı olur musunuz hamilelik var mı sizce

nevinsbrsz

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2022
115
33
20
Merhabayın arkadaşlar ayın 27 Aralık ve 5 ocak arası klomen kullanılan doktor 3 gün üst üste ilişkiye girmemi istemişti onu yaptım ve ovulasyon gününü de değerlendirdim geçen ay 27 sine hasta oldum hep normalde 24 ünden 24 üne olurdum bi geçen ay böyle oldum şu an da sadece bekliyorum 24-27 arası hasta olurum diye doktor günün geçerse hamilesin adet olursan 3. Günü gel dedi normalde adetlerden 1 hafta önce göğüs ağrım felan olurdu baya hasta olacağım diye belirtilerimi bilirdim ama şimdi bi belirtim yok arada kasıklarıma ve belime ağrı geliyo akıntım da sarı beyaz bazen beyaz yapışkan şeklinde dün test yaptım negatif sonuç aldım sizce napmalıyım lütfen yardımcı olun..

Önce sakin ol tatlım dilerim bu ay beklediğin son ay olur ve bi cennet meyveside senin kucağına düşer eğer elinde test varsa yarın sabah ilk idrarla yap kuzum ve testi burda paylaş daha ayın 24 Ü 18 dakika önce oldu nasıl heyecanlısın ovilasyon günün ne zamandı

Evet ya valla çok heyecanlıyım inşallah istediğim sonucu alırım bu uygulamayı kullanıyordum buna göre takip ediyodum yıldızlı olan ayın 10 u ovulasyon günü gösteriyordu ama test yapıyorum negatif çıkıyor bidaha yaparsam ya tekrar negatif çıkarsa

Eklentiler

• Screenshot_20230124_003123_com.meetyou.intl.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 107
test yaptım abla dediğin gibi ilk idrarla idrarım koyuydu baya ama yine negatif sonuç aldım hala hasta da olmadım

Eklentiler

• IMG_20230124_072204.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 100
Canım merhaba. Öncelikle o takvimlere güvenme. Bende benzer bir uygulama kullanıyorum ve en az 7-8 yıldır tüm adet günümu bilir. Fakat 1 yıl ona göre hamilelik için uğraştım ve asla hamile kalamadim. 1 yılın sonunda kendi vucudumu dinledim. Farkettim ki ben aslında o tarihlerde yumurtlamiyorum adet biter bitmez yumurtluyorum. Hemeno günleri değerlendirmeye basladim. Ve o ay kimyasal gebelik geçirdim. Onun peşinden de 1 ay geçmeden ikinciye hamile kaldım. Ve şuan 8 haftalığız sukrolsun yani dicegim o ki o testler tamamen hatalı. Gelelim yumurtlama ve çatlama gününe. Doktor 5 ine kadar süre verdiyse 5 inde çatlama olabilir anlamında ve ayın 5 ine göre şuan yaptigin testler kesinlikle erken varsa da cikmayacaktir. Ben yumurtlama günümden tam 11 gün sonra öğrendim. Cokk çok silik bir çizgi ile. Bu da demek oluyor ki 11. Gunde ancak idrara geçiyor. Telaslanma sakin ol canım inşallah bebişin seninledir

Yaa inşallah öyle olur umarım. Klomenin ne kadar faydası olur bilmiyorum da işte dediğim gibi 5 inden sonraki gün 6-7-8 ocak günlerinde 3 gün birliktelik oldu yumurtalıkların büyümüş ilişkiye gir demişti benle beraber aynı anda ilacı kullanan arkadaşım dün test yaptı silik çizgi çıktı bugün kan testi verecek ben yapıyorum negatif çıkıyor sizce tekrar ne zaman yapmalıyım testi yada kan testini ne zaman vereyim 24-27 ocak arası adet günüm ama daha olmadım bel ağrım var sırt üstü yatamıyorum.

Canım 6-7-8 ocağa göre en erken 27 Ocak gibi belli olur arkadaşın erken çatlamış olabilir yumurtalık o yüzden onla kıyaslama kendini

Hamilelerin duası kabul olurmuş sanada içtenlik le dua ediyorum bu üç ayların mübarek aylarımızın hürmetine RABBİM SANA İSDEYEN HERKESE NASİP ETSİN AMİN

Canım 6-7-8 ocağa göre en erken 27 Ocak gibi belli olur arkadaşın erken çatlamış olabilir yumurtalık o yüzden onla kıyaslama kendini
O zaman beklim 27 28 ine kadar test yaparım olmazsa kan testi veririm ya bide biraz önce affedersiniz tuvalete gittim peçeteye sildim beyaz akıntı ama içinde ip gibi küçük kan vardı acaba adet mi olcam diyorum kafam çok karışık

Amin amin inşallah dua edin bol bol lütfen
Hiç umudunu yitirme bende 5 yıl bekledim ama gel de bana sor o yıllar nasıl gecti gitmedigim doktor tedaviler aşılama piskolijim göz yaşlarım eşimle sıkıntılarım etrafimda bütün arkadaşlarımın çocuğu olup benim onlarin haberini almam ne sınavlardan geçmedim ki ALLAH çok büyük derdi veren dermanınida veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…