acill yardım

ali_ye

RABBİME ŞÜKÜR
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
1.794
11
42
benim eltim 5haftalık hamile ve bugun kahverengi lekelenmesi olmuş 6ay once bebegi karnında öldu gene birsey olur diye korkuyor hamileligin ilk aylarında sizlerinde boyle sikayetleri olmusmuydu yarın doktora gıtcek doktor bugunluk ilac vermiş düşük olmasın diye daha öncedecocuk aspirini vermiş aranızda kullanan varmı:uhm:

inşallah kötü bişi yoktur.ben de 5 haftalık hamileyim ve bikaç gündür lekelenmelerim oldu.ama yerleşme kanaması diye araştırdım ben.ama eltin yine de doktoruna danışsın...geçmiş olsun...

canımsın ilk gebeliği olumsuz sonuçlandı diye bu da öyle olacak değil tabi ki
inşallah bişey olmaz sağlıcakla alır bebeğini kucağına
kahverengi leke ile ilgili hemen her gün gebelik bölümünde konu açılıyor
o derece çok yani leke gören arkadaşlar çoğu gebede olan bişey benimde ilk 3 ay kanamam olmuştu çok şükür bişey olmadı
iyi düşünün iyi olur inşallah
bebek aspirinini ilk kez duydum bende a.s. a.s.

bende 6+5 günlüğüm bendede olmuştu kahve leke hatta başlık açmıştım 4-5 gün oluyo sanırım ama ertesi gün geçti şuan çok şükür allahıma hiç bişi yok aman olmasında bende cuma gidicem o gün randevum inşallah bişi yoktur
belkide yerleşme olabililr canım panik yapmasın evet dr banada progestan ve coraspin vermişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…