Bebek Beslenmesi Acill yardım Bebeğimde Demir eksikligi iştahsız

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Fatime Rehimova

Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2023
84
13
28
Selam kizlar. Yardim edin lutfen bebegim 8 aylik demir eksikligi cikti tahlilde demir ilaçı kullanmama rağmen iştahi duzelmiyor , agzini kitliyor hic bisey yediremiyorum resmen aç yaşıyor , iştah acan biseyler bilen varmı cok zor durumdayim yardim edin lutfen psikolojim resmen bozuldu , kilosu 6.800 cok zayif kilo almiyor doktorda demir kullan duzelir dedi fayda etmiyor
Bebek sağlıklı, mutlu, huzurlu ise doktor sağlığı ile ilgili problem görmüyor ise zorlamayın. Boyu ve kilosu nedir?

Ne yediriyorsun bir günde?

Ne zaman başladınız demir ilaçlarına, ben 2,5 aydır düzenli olarak demir ilacı kullanıyorum doktorum kesin sonuç almak için 3 ay net kullanman lazım dedi.

Hangi ilaci kullaniyorsunuz ? Neler yediriyorsuniz mesela sevdigi hic birsey yokmu bizimki oynarken dalar mesela o zaman yer yada disarida arabalara insanlara bakarken yediririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…