acill süt pompası

aozli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2008
591
64
bebeğim bakıcıylayken biberonla mama alıyor.sütüm az.2 gündür memeyi kabul etmiyor.ben de süt pompasıyla sağıp biberonla vereyim diyorum.manuel olanlardan aldım iyi olmadı sağmıyor.elektrikli olanlardan alayım diyorum.öyle ucuz bişey değil.büyük şehirlerde kiralıyorlarmış.işe kesin yarayacağını bilsem alıcam.sütüm kesilmek üzere.sizlerden kullanan var mı? kullanınca sütüm artar mı?

tatlım ben aldım yeni medelanın mini elektirkli piilli modelindeniş yerinde de sağma için küçük aldım ama büyükler tabiki daha güzel sağıyor dur sana bulayım internetten

canım şöyle söyleyeyim benim eltim kullandı. önce kiraladılar hani uzun süreli kullanılacağından kiralamak 136dı sanırım satın aldılar el pompasından iimiş ama emmek kadar olmuyo galiba benim oğlumu emzirince daha çok çoğaldığını söylemişti kullanma sürene bağlı kısa dönem düşünüyosan kirala

Canim orada nasil oldugunu bilmiyorum ama benim de dogumda hic sutum yoktu.Hastanedeki pompayala saga saga getirdiler.Ama inanilmaz kuvvetli bir seydi ve kossssssssssssskocamandi...Sonra ev tipini aldim onla devam ettim.Keske yakin olsak bende 2tane var.Esim ise yaramaz belki ben bunalima girmeyeyim diye 2tane almis.Ben sadece birini kullandim.2.paketine bile dokunulmadan duruyor.Iade et diye basinin etini yiyorum ama o da hediye edersin deyip dalga geciyor.Kime hediye gotureyim klava:klava: Inan hemen yollardim

ne kadar iyi niyetlisiniz ben laf arasında samimi görüştüğüm bi arkadasıma şimdi bi sürü masraf var senın elektrikli popmpan vardı bi süre ben kullanayım hem denemek için çok ihityaç olursada alırım dedim ama bana 2.el olarak satayım sana istersen dedi o an çok üzüldüm ben hiçbirşeyde üçün beşin hesabını yapmazken bende saol kalsın ben sıfırını alırım dedim ama çok bozuldum ..neyse iyi niyetin güzel sende ihtiyacı olanlara kargoyla özelden adresini alıp gönderebilirsin hem işe yaramıs olur allah razı olsun deseler yeter :)

bide en yakın arkadaşınmış ha. valla bende ne isterlerse gönderirim veririm arkadaşlarımada ama arkadaş A.B.D. yaşıyor ordan göndermesi bi dünya para tutar. burda olsaydı gönderirdi zaten eminim ben.:1hug:

bide en yakın arkadaşınmış ha. valla bende ne isterlerse gönderirim veririm arkadaşlarımada ama arkadaş A.B.D. yaşıyor ordan göndermesi bi dünya para tutar. burda olsaydı gönderirdi zaten eminim ben.:1hug:

aa evet yurtdışındaymıs dikkat etmemeişim haklısın kardeşenn ee bizde arkadasımız diye samimiyetten sakayla karısık söölemiştik ee bööle zamanlarda tanıyoruz insanları olsun yenisini alırız biz oğlusuma aventi duymustum iyiymiş bakalım artık daha var nasılsa

mercan dilara bunu düşünüp söylemen bile yeterli.teşekkür ederim canım.Allah'a şükür biz alabilecek durumdayız.inşallah karşına ihtiyacı olan biri çıkar ona hediye edersin.yani bunu düşünmen bile çok güzel.arkadaşların bahsettği olaylara bakarsan bu senin ne kadar iyi niyetli olduğunu gösterir.tekrar teşekkür ederim

Bende doğumda sütüm gelmediği için ameda kiralamıştım 1 ay kullandım sonra madelanın mini elektrikli olanını aldım ama pek memnun kalmadım şimdi sütüm azaldığı için amedayı tekrar kiraladım almayı düşünürsen ameda lactaline yazıyor üzerinde

Artık onada arkadaş denmez heralde. menfaatler işin içine girdimi o arkadaşlık arkadaşlık olmaz bence. Böyle şeyler yakınlarla paylaşılabilen şeyler ben hiç düşünmeden kabul ederdim

Kullanmaya yeni başladım Cumartesi geldi, ama benim kendi pompamla kıyasla kesinlikle çok daha iyi

ben memnunum önemli olan sütünüzü sağmanız yani iş yerindeyken de 2-3 saatte bir sağmak gerekiyor.medeladan memnunum bir ikinci pompa almayı düşünmüyorum elbette hastane tipi olan pompalar daha iyi sağıyor ama onlarda biraz büyük

Canim ,umarim ben kendimi yanlis ifade edip de,yanlis anlamaya yol acmamisimdir...Biz burada artik arkadasi gectik,bir yerde kardes gibi olduk.Ona istinaden boyle soyledim..Umarim sutun artmistir.Ben tum ugraslara ragmen 2 cocugumu da emziremedim.....benim icin anne sutu dediniz mi akan sular duruyor,cok ozeniyorum...

kaydirigubbakcemile5
canım kesinlikle yanlış anlamadım.hatta yazdığım msjı okuyunca senin yanlış anlamandan korktum.makineyi netten ısmarladık aksilik bu ya benimki de güzel güzel emdi dün akşam ve bu sabah.olsun nasılsa lazım olur.teşekkürler..

arkadaşlar ben çalışmaya başladığım için sağdığım sütü biberonla vriyorum.önce el pompası almıştım ama tahmin edersiniz çok zorlandım.daha sonra medela aldım çok memnunum.sütümün miktarı azalmadı.ama doktor emmeyi bırakırsa bebek azalır demişti.bizimki sadece gece 3 kere emiyor.gündüz hiç emmiyor çünkü biberon kolayına geliyor.bu sorunu aşmak için kaşıklada denedik asla istemiyor çok ağlıyor.zaten doktor kaşık veya biberon farketmez ikiside kolayına geliyor diyor.doğduğundn beri emmeyi pek sevmedi zaten ama sağma işlemi sayesinde ben hala sadece anne sütü veriyorum.emmeyen bebeği olan annelered bunu tavsiye ediyorum mutlaka sağsınlar ve onu versinler.sağdıkçada çığaldığına inanıyorum arada birde bebek emse olay tamam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…