acill cevap verirseniz sevinirim

greeneye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
9
0
arkadaşlar aşılama yaptıran varmı?nasıl oluyo ve ne zaman yaptırmak gerekiyo.evlendikten ne kadar sonra yaptırılmalı bana anlatabilir misiniz?ben yine hastalandımda bu ay ondan :KK43:((

Son düzenleme:
çatlayan yumurta spermle karşılır ve döllenirse, hücrelere bölünmesi, rahim içine yerleşmesi ve hcg hormanı salgılanması adetin 21. gününe denk gelir.
yanı 14. gün yumurtladığını varsayarsak yumurtalamadn 1 hafta sonra ancan belirtiler ortaya çıkar.

tosbaa8 çok teşekkür ederim.normalde netten hesaplamalara göre bugün benim yumurtlama günüm
bugün yaparsam ve hamile kalırsam 1 hafta sonra belli olur diyosun?umarım olur çünkü çok istiyorum..

inşallaaah canım benim, bende çok istiyorum umarım çok bekletmez bebişler bizi:)
en iyi sonucu adet tarihinin geçmesi veriyor biliyosun di mi canım, adet belirtileri ile erken hamilelik belirtileri aynı çünkü.. yanıltmasınlar seni..

canım bilmiyorum ağustos 13 hastalandım 1 hafta sonra kasık ve bel ağrısı çekmeye başladım halada
çekiyorum iki gündürde hafif mide bulantılarım var ara ara oluyo.kendimi kaptırmak istemiyorum sonuç negatif çıktığından üzülüyorum.ama umarım seninde dedeğin gibi bizi fazla bekletmez bebişlerimiz.sanada en kısa zamanda güzel bi bebiş nasip eder allahım inşallah canım

bilen var mı?yumurtlama gününde beraber olunursa kaç günde gebelik gerçekleşir?lütfen bilenler benide bilgilendirsin.çünkü benim yumurtlama günüm bugün ama acayip kasık bel ağrısı çekiyorum vede 2 gündür mide bulantısı var çok az ama ara ara oluyo.siz ne diyosunuz bu olaya.....

MERHABA CANIM BENDE AYNI SEN GİBİYİM BUGÜNLER YUMURTLAMA TARİHİM BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM.ADETİM 12 EYLÜL AMA BENİM 8EYLÜLDE ÖĞRENMEM LAZIM ÇÜNKÜ EVLENME YILDÖNÜMÜMÜZ EŞİME SÜPRİZ YAPMAK İSTİYORUM. 4 GÜN ÖNCEDEN KAN TESTİ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM ÇIKAR MI ACABA BAKALIM HAYIRLISI İNŞ. OLURDA EŞİME GÜSEL Bİ SÜPRİZ YAPMIŞ OLURUM.kaydirigubbakcemile5

nesecrin canım umarım en güzel hediyeyi verirsin eşine.bende yeni öğrendim yumurtlama gününden 1 hafta sonra belli olurmuş gebelik sende yaptırabilirsin o tarihte çıkar kanında.umarım istediğin olur canım.....

nesecrin canım umarım en güzel hediyeyi verirsin eşine.bende yeni öğrendim yumurtlama gününden 1 hafta sonra belli olurmuş gebelik sende yaptırabilirsin o tarihte çıkar kanında.umarım istediğin olur canım.....

SAOL CANIM İNŞ.CÜMLEMİZİN BÜTÜN İSTEYENLERİN OLUR.RABBİM YÜZÜMÜZÜ TEZ VAKİTTE GÜLDÜRÜR İNŞ.:Saruboceq:

arkadaşlar aşılama yaptıran varmı?nasıl oluyo ve ne zaman yaptırmak gerekiyo.evlendikten ne kadar sonra yaptırılmalı bana anlatabilir misiniz?ben yine hastalandımda bu ay ondan :KK43:(((((

arkadaşlar aşılama yaptıran varmı?nasıl oluyo ve ne zaman yaptırmak gerekiyo.evlendikten ne kadar sonra yaptırılmalı bana anlatabilir misiniz?ben yine hastalandımda bu ay ondan :KK43:((

X