Aile Planlaması acilinden cvp bekliyorum lutfen..

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

bernagy

♥ Canım Kızım ♥ Canım Oğlum ♥
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2014
596
258
34
Kizlar ben agustos 5 de dogum yaptim ve ekimin 26 sinda ilk adetimi oldum ve prezervatifle korunmaya basladik adet dongum 27 gunde bir.yani benim 22 kasim cumartesi gunu adet olmam gerekirken 5 gun gecikmeyle 3 saat once adet gibi agriyla baslayan koyu renkli bir kanamam oldu.iliskiden sonra prezarvatifi kontrol ediyorum ama bi delik vs rastlamadim adetimmi gecikti yoksa hamile kaldimda dusukmu yapiyorum bilemiyorum 2 tane cubuk test yaptim adet gecikmesinden 3 gun sonra negatif cikti.bi akil verin lutfen

Son düzenleme:
Doğumdan sonra adet döngüsü bir süre normal olmuyor ve yine doğumdan sonraki adetler birkaç ay sonra normale Dönüyor kimi insanlar hiç olmuyor emzirdiği sıkıntı yapma normal Şeyler :)

Yine hamilemi kaldim diye cok korktum cunku ilk bebegimde 3 aylikken 2ciye hamile kalmistim simdi biri 17 biri 4 aylik bi tane daha kaldiramam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…